Hygge Book - Fotoksiążka poprawiająca humor

Macie czasem takie dni, kiedy wszystko Was przerasta? Stos zaległych spraw piętrzących się na biurku, dzieci domagające się normalnego obiadu, zamiast kolejnej na szybko ugotowanej zupy, obrażona przyjaciółka, z którą znów nie możesz normalnie poplotkować przez telefon, brak czasu na rozmowę z drugą połówką, wciąż odkładany w czasie urlop… Wydaje Ci się wtedy, że każdy na wszystko ma czas, a Ty ciągle za czymś gonisz. Zastanawiałaś się czasem, czy warto? Duńczycy, którzy należą (wg wszelkiej maści światowych rankingów) do najszczęśliwszych narodów na świecie, uważają, że nie...Co to takiego to “hygge”? To nic innego, jak poczucie błogości, relaksu, cieszenia się z drobnych, codziennych przyjemności - to słowo opisuje więc, ni mniej ni więcej, umiejętność docenienia codziennego życia, ale w prosty i nieprzekombinowany sposób. Duńczycy udowadniają, że nie potrzeba nam dalekich podróży, wielkich pieniędzy czy mnóstwa znajomych, żeby poczuć szczęście. Kluczem do spełnienia jest po prostu cieszenie się z małych rzeczy i odnajdywanie spokoju i relaksu w prostych, codziennych doświadczeniach. Czasem czekamy w życiu na jakieś wielkie wow, nie zauważając, że życie już się toczy i jeśli spojrzymy na nie łaskawszym okiem, to okaże się, że to, na co czekamy, już posiadamy… Zatrzymuj te wszystkie drobne przyjemności, chociażby na kartach Fotoksiażki. Naprawdę nie potrzeba Ci niczego spektakularnego!

Oczywiście fajnie jest mieć Fotopamiątkę z wakacji, ślubu, wyprawy życia, itp itd.. Miło jest polecieć w końcu na te wakacje, na które zbieraliśmy cały ostatni rok i nacykać tysiące zdjęć. Ale Twoje życie toczy się codziennie po innych torach... Może warto więc zaprojektować taką Hyggebook, która poprawi Ci humor? Taki rozweselacz, gdzie umieścisz swoje codziennie życie, tak zwyczajne, a równocześnie tak piękne? Uwierz nam - warto :-)

Wspólne niedzielne śniadanie, spacer z psem, wieczór z książką, wizyta przyjaciół w sobotni wieczór, ognisko u dziadków, kieliszek wina przy kominku, jak dzieci już śpią… To jest właśnie Twoje życie. Zatrzymaj te kadry w Fotoksiążce. Nie czekaj ze zdjęciami na spektukularne wydarzenia. Nie kolekcjonuj tylko tych imponujących wspomnień, które z dumą możesz udostępnić na fejsie. Nie odkładaj najlepszych wspomnień na potem. Usiądź wygodnie, przejrzyj te, wydawałoby się, zwyczajne foty i stwórz z nich swoją prywatną Hyggebook. A spojrzenie na swoje życie z nieco innej, lepszej, perspektywy - gwarantowane!