Zamiast kwiatów fotoksiążka. Szkolna pamiątka na lata

Mając -naście lat chcieliśmy być dorosłymi. Mając -dzieścia lat z chęcią cofnęlibyśmy się o kilkanaście lat wsiadając do wehikułu czasu, który przeniósłby nas w beztroskie lata szkolne.

To właśnie z tego okresu mamy zazwyczaj najlepsze wspomnienia. Pamiętasz, jak Wojtek z pierwszej ławki szukając zaczepki zabierał Ci piórnik i chował go w tajnym miejscu w klasie? Albo jak rzucaliście się w klasie mokrą gąbką, która zamiast na głowie kolegi wylądowała na ścianie robiąc wielką plamę? Tego typu opowieści zna każdy.

fotoksiazka_szkolna_1

Dawniej nie wszyscy mieli aparat fotograficzny, który mógłby uwiecznić te chwile. Dzisiaj jest to normą, świat poszedł naprzód. Zdjęcia towarzyszą nam każdego dnia, a modne “selfiaczki” nie są dla dzieci żadną tajemnicą i bez przeszkód robią furorę wśród szkolnej młodzieży. Wykorzystaj to i zadbaj, aby Twoje dziecko oprócz świadectw szkolnych i dyplomów miało po tych latach pamiątkę w postaci fotoksiążki ze zdjęciami z ulubionymi koleżankami/kolegami z klasy i nauczycielami. Po latach łezka w oku na pewno się zakręci. I to nie raz!

Wykorzystaj nasz kreator on-line i zaprojektuj klasową pamiątkę. Drugiej takiej nie znajdziesz. Jak zacząć? Wybierz jeden z gotowych szablonów, dodaj ulubione zdjęcia, opisy... Skorzystaj z ciekawych klipartów, które upiększą Twoją fotoksiążkę. Zatrzymaj wyjątkowe wspomnienia w jednym miejscu.

Na zakończenie roku szkolnego zamiast kwiatów możesz podarować wychowawcy właśnie taką fotoksiążkę, zaprojektowaną przez Ciebie. Stanie się ona piękną pamiątką - swego rodzaju kroniką z życia całej klasy.

fotoksiazka_szkolna_2

Dla wszystkich, którzy chcieliby zaprojektować fotoksiążkę szkolną przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy: SCHB2018. Zamawiając powyżej 10 szt. tego samego projektu cena fotoksiążki wyniesie jedyne 25 zł!

Więcej info: >> KLIK <<