Zostań w domu! Zbierz zdjęcia. Niech to będzie wyjątkowy czas.

Pandemia koronawirusa zmieniła wiele w naszym codziennym funkcjonowaniu. Konieczność pozostania w domu sprawiła, że każdy z nas szuka sposobu na kreatywne spędzenie czasu. Oglądanie seriali, czytanie książek, czy granie w gry planszowe mogło się już trochę znudzić, prawda?

Poznaj nasz sposób na #zostańwdomu i zaprojektuj swoją fotoksiążkę!

 

ksiazka

 

Gotowy? Zaczynamy!

Wspólne przeglądanie i porządkowanie zdjęć może stać się ciekawym i inspirującym sposobem na spędzenie czasu. A już samo projektowanie fotoksiążki to czysta przyjemność. Zbierz całą rodzinę, rozsiądźcie się wygodnie na kanapie i wspólnie wybierzcie zdjęcia, którymi chcielibyście wypełnić karty fotoksiążki. To też dobry moment, by powspominać najpiękniejsze momenty z Waszego życia.

 

ksiazka2

 

Dlaczego razem fajnie jest tworzyć fotoksiążki?

Bo każdy z Was może wnieść do projektu coś unikatowego. Na zrealizowanie swoich pomysłów macie  od 28 do aż 160 stron. To naprawdę sporo, więc nie musicie się ograniczać. Uczyńcie z projektowania zabawę. Urządźcie zawody - puście wodze fantazji i niech każdy z Was zaprojektuje z tych samych zdjęć swoją fotoksiążkę, a na końcu sprawdzicie komu wyszła najlepiej.

 

ksiazka projektowanie

O możliwościach naszego edytora nie będziemy się rozpisywać - gwarantujemy jedynie, że możliwości personalizacji fotosiążki są niemal nieograniczone. Wspomnimy tylko kilka z nich: własne układy zdjęć, dekoracyjne kliparty, możliwość dodawania napisów. Nie będziemy zdradzać wszystkich szczegółów - to musicie sprawdzić sami. Będziecie zaskoczeni ile przyjemności może dać tworzenie fotoksiążki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rabatami cenowymi. Oferta dostępna tutaj>> OFERTA