Co kupić wychowawcy na zakończenie roku?

Zakończenie szkoły to doskonała okazja ku temu, by podziękować wychowawcy za wieloletni trud i wytrwałe realizowanie swoich celów względem całej klasy. Być może niejeden uczeń odkrył dzięki niemu swoje powołanie, zgłębił pasję i dziś, pomimo młodego wieku, może pochwalić się licznymi osiągnięciami. Okazanie wdzięczności wychowawcy może przybrać różne formy. Jak wybrać prezent dla nauczyciela na koniec roku? 

Nauczyciel z powołania

Dziś niewielu jest pedagogów, którzy realizują się zawodowo z prawdziwym zamiłowaniem. Dobry wychowawca jest inspiracją dla swoich uczniów, potrafi wzbudzić ich ciekawość i zainteresować nauką. Wówczas nawet odrabianie zadań domowych staje się przyjemnością.

Jak podziękować nauczycielowi za wspólne lata nauki? Zdania co do prezentu na koniec roku są zazwyczaj podzielone. Część uczniów opowiada się za symbolicznym upominkiem, podczas gdy pozostali wolą wspólnie dokonać zakupu większego prezentu. Do tej kwestii warto podejść praktycznie. Czy kilkadziesiąt drobnych podarunków to na pewno odpowiedni pomysł jako podziękowanie dla wychowawcy na koniec roku? A może lepiej przygotować coś wyjątkowego całą klasą? Nie od dziś wiadomo, że jeden oryginalny prezent dla nauczyciela zajmie szczególne miejsce w jego sercu.

prezent dla nauczyciela

Chcesz zostać zapamiętanym? Wyróżnij się!

Zakończenie roku szkolnego to niecodzienna okazja do świętowania. Wielu nauczycieli nagradzanych jest przez swoich uczniów kwiatami lub czymś słodkim. To bardzo miłe gesty, jednak przemijające. Kwiaty uschną a czekoladki znikną, pozostawiając wychowawcy jedynie wspomnienia. Jak zapisać się w pamięci człowieka, który z pasją i prawdziwym oddaniem kształtuje młodzieńczą osobowość?

Świetnym pomysłem będzie własnoręczny prezent dla nauczyciela. Chcesz sprawić mu niespodziankę, którą wykonano w duchu nowoczesności? Postaw na fotoalbum pełen klasowych zdjęć z szalonych wycieczek i kulturalnych wizyt w teatrze. Wychowawca przeglądając po latach klasowy dziennik, nadal z nutą tkliwości w sercu będzie wspominał czasy, kiedy opiekował się klasą pełną indywidualnych charakterów. Zadziorna Ewka, grupka szalonych przyjaciółek czy milczący Jakub – każde z nich zostanie zapamiętane na swój sposób :)

prezent dla wychowawcy

Prezent dla nauczyciela – co warto kupić wychowawcy?

Rozdanie świadectw to moment, kiedy uczniowie, po krótkiej przerwie, wyruszą w dalszą edukacyjną podróż pod opieką innych nauczycieli. Co warto sprezentować dotychczasowym pedagogom? Ciekawym pomysłem jest spersonalizowany notatnik wraz z eleganckim długopisem. To praktyczny i efektowny podarunek, podobnie jak kubek z ciekawym cytatem lub klasowym zdjęciem. Równie oryginalnym sposobem na podziękowanie za trud wychowawczy jest fotoksiążka, którą można zaprojektować samodzielnie od A do Z. Na tę wyjątkową okoliczność najlepiej sprawdzi się fotoksiążka w wersji LUX, która będzie nie tylko wspaniałą pamiątką ze szkolnych lat, lecz również trwałym nośnikiem wspomnień. Chcesz podziękować wychowawcy w oryginalny sposób? Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy prezent dla nauczyciela.

prezent dla wychowawcy na zakończenie roku