Walentynkowe dylematy. Pomysły na prezent dla niej i dla niego

Jest tu ktoś, kto nie lubi Walentynek? Ja także za tym skomercjalizowanym świętem nie przepadam, ale w sumie dlaczego nie zrobić ukochanej osobie niespodzianki?

Nie trzeba czekać do 14 lutego. Każdy dzień jest dobry, by wyrazić swoje uczucia. Co zatem przygotować, aby zaskoczyć swojego chłopaka lub swoją dziewczynę? Już spieszę z pomocą. :)

"365 powodów, dla których cię kocham"

Do realizacji tego pomysłu nie potrzebujesz portfela pełnego pieniędzy. Wystarczy, że zakupisz w sklepie papierniczym blok z kolorowymi kartkami albo kilka, pojedynczych kartek w jednym, konkretnym kolorze. Następnie wytnij z tego papieru 365 karteczek, na których napiszesz powody, za które kochasz swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, partnera. Wszystko to umieść w przezroczystym słoiku, który dodatkowo możesz ozdobić kolorową wstążką. Wręczając prezent ukochanej osobie nie zapomnij przekazać jej stosownej instrukcji użytkowania. Ważne jest, aby każdego dnia sięgała ona tylko po jedną karteczkę. Nawet najbardziej pochmurny dzień dzięki zapisanym na niej słowom stanie się pogodny.

słoik miłości

50 Waszych zdjęć w poręcznej mini fotoksiążce

Jeden produkt - tysiące możliwości. Taka jest fotoksiążka mini. Ten niewielkich rozmiarów fotoprodukt może przechować wielkie wspomnienia. Książeczka pomieści 50 wybranych przez Ciebie zdjęć w formacie 10x15. Można zachować ją w całości albo pojedyncze zdjęcia oderwać i podarować komuś bliskiemu. Wszystko dzięki perforacji umieszczonej na każdej ze stron. Fotoksiążka mini to dobry pomysł na prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Wyrwane zdjęcie druga połówka będzie mogła wykorzystać w dowolny sposób, np. zawiesić przy biurku, na tablicy dekoracyjnej czy w innym widocznym dla siebie miejscu. Aaaa zapomniałabym... do dyspozycji na stronie pixbooka macie 12 wzorów okładek. Oprócz tego tekst na okładce można spersonalizować, dodają tam własny napis.

fotoksiążka mini na prezent walentynkowy

Szczęśliwe wspomnienia w fotoksiążce z niezliczoną ilością zdjęć

Jeśli fotoksiążka mini to dla Ciebie za mało - zaprojektuj klasyczną fotoksiążkę. Bije ona rekordy popularności wśród naszych klientów. Być może to zasługa naszego edytora, który daje nieograniczone możliwości projektowania. Być może ten, kto raz spróbował przepadł na zawsze... Jedno jest pewne, że stworzona przez Ciebie w 100% odzwierciedla Twój styl i charakter. Tworzysz to co chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Nie ma z góry narzuconych norm. Stajesz się jej autorem, by zatrzymać na pokolenia to, co dla Ciebie najważniejsze. 

fotoksiążka na prezent walentynkowy

Justyna, pixbook