Przegląd ciekawych profili na Instagramie - cz. 1

Kto raz zajrzał na Instagram, ten będzie zaglądał tam częściej! Nie od dziś wiadomo, że portal ten to doskonałe źródło inspiracji. Popularnością cieszą się tam między innymi profile fashionowo-lifestylowe i podróżnicze, na których znajdziemy ładne, stylizowane i przyjemne dla oka zdjęcia.

Dzisiaj przedstawię Wam kilka interesujących profili, które w ostatnim czasie zwróciły moją uwagę.

1. Jack hits the road

Są tu fani czworonogów? Poznajcie Jack’a, rudzielca rasy retriever pochodzącego z Holandii. Na profilu “Jack hits the road” znajdziecie mnóstwo zdjęć przedstawiających psiaka w codziennych sytuacjach, spontanicznego i dzielnie pozującego do zdjęć. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda jego codzienne życie to zaglądajcie również na insta stories. Profil prowadzi młode małżeństwo: Anna Maria i Joran z Zeeland.

jack_1

jack_2

jack_4

2. Slovakia adventures

Macie ochotę na górskie wędrówki? Jeśli tak to zajrzyjcie na profil słowackich poszukiwaczy przygód. Widokowych zdjęć z zapierającymi dech w piersiach pejzażami tutaj nie brakuje. Patrząc na dziką naturę Gór Słowackich ma się ochotę rzucić wszystko i jechać tam w poszukiwaniu nowych wrażeń. 

slovak_1

slovak_2

slovak_3

3. Our Food Stories

Nora Eisermann i Laura Muthesius mają już na swoim koncie instagramowym blisko milion fanów. Profil nie powstałby bez miłości do jedzenia i pasji do urządzania wnętrz. Na ich blogu możecie znaleźć autorskie przepisy na smaczne, bezglutenowe potrawy i zdjęcia w klimacie vintage. To one w głównej mierze przyciągają uwagę. Na sam widok apetycznych dań człowiek od razu robi się głodny. 

food_1

food_2

food_3

Ciąg dalszy nastąpi...

Justyna, pixbook