Miłosne cytaty do Twojej fotoksiążki

W ciągu roku jest mnóstwo okazji do tego, by wyrazić swoje uczucia do drugiej osoby. Walentynki, święta, Dzień Mamy – to tylko niektóre z wyjątkowych dat w kalendarzu. Czasem jednak trudno wyrazić coś, co leży na dnie serca, lecz na szczęście istnieją zwroty, które zgrabnie oddają najważniejsze słowa. Poznaj najpiękniejsze cytaty o miłości i wykorzystaj je w swojej fotoksiążce.

Jakie są Twoje uczucia?

Miłość ma wiele barw, ale to już na pewno wiesz. Jest miłość rodzicielska, pełna wzniosłych uczuć, ale i trudnych chwil, jest też miłość szczęśliwa i spełniona. Czasem zdarza się miłość przepełniona tęsknotą, gdy druga osoba przez pewien czas pozostaje w miejscu pracy oddalonym o setki kilometrów.

Bez względu na to, jak mocno angażujesz się w związek, warto przemycić cytaty o prawdziwej miłości do swoich prezentów. Takie pamiątki długo pozostają w sercu, pięknie kształtują więź i wywołują wspomnienia. Sprawdź jak zatrzymać najważniejsze chwile razem.

Fotoksiążka – wyraź uczucia na swój sposób

Każdy ma swój własny styl wyrażania uczuć. Jedni codziennie zapewniają o miłości, pięknie dobierając słowa, inni są mniej wylewni i ograniczają się do wypowiedzenia najważniejszego zwrotu jedynie przy szczególnych okazjach.

Chcesz okazać miłość w oryginalny sposób? Zaprojektuj fotoksiążkę w swoim stylu. Wykonaj indywidualny i wyjątkowy projekt z charakterystycznymi dla siebie elementami. Fotoksiążkę możesz podarować przy każdej okazji – pełna pamiątkowych kadrów będzie służyć jako wartościowy album, do którego będziesz wracać z najbliższymi przy każdej okazji.

cytaty na walentynki

Bezcenne wspomnienia nie tylko od święta

Za nami Nowy Rok, a także Dzień Babci i Dzień Dziadka. Przed Tobą wyjątkowy dzień – walentynki! To idealna okazja na stworzenie stylowej fotoksiążki, w której znajdą się piękne cytaty o miłości. Jak przygotować projekt, który zwali z nóg drugą połowę? Przeczytaj nasz walentynkowy wpis i poznaj szczegóły.

Miłosne cytaty dla niego

Czasem, gdy już postanawiasz wyznać mu swoją miłość, okazuje się, że trudno ubrać myśli w słowa. Znasz to uczucie? Nie przejmuj się! Poniżej znajdziesz cytaty o szczęśliwej miłości, które śmiało możesz wpleść między kadry w swojej fotoksiążce. Te zdania na pewno stopią jego serce:

Jesteś tą częścią mnie, której zawsze będę potrzebować.

Moje serce jest i zawsze będzie Twoje. Te słowa wypowiedziała znakomita angielska pisarka Jane Austen.

Tylko dwa razy chcę być z Tobą, teraz i na zawsze.

Mogę rozpalić ogień tym, co do Ciebie czuję. Na tak śmiałe wyznanie zdecydował się amerykański piosenkarz David Ramirez. Weź z niego przykład!

Bo nie do mego ucha szeptałaś, ale do mego serca. To nie moje usta pocałowałeś, ale moją duszę.

Kiedy patrzę w twoje oczy, widzę lustro mojej duszy.

Romantyczne cytaty o miłości dla niej

Facetom z wielkim trudem przychodzą wyznania. Jeśli otrzymasz prezent z pięknym miłosnym cytatem, doceń jego starania. Z pewnością długo szukał słów, które najtrafniej oddadzą to, co czuje. Oto nasze propozycje na słodkie aforyzmy do fotoksiążki:

Nie potrzebuję raju, bo Cię znalazłem. Nie potrzebuję marzeń, bo już Cię mam.

Uważam, że najpiękniejsze chwile życia są nie tylko z Tobą, ale dzięki Tobie.

Nigdy nie chcę przestać tworzyć z Tobą wspomnień.

W miłości zawsze jest jakieś szaleństwo. Ale w szaleństwie zawsze jest jakiś powód. Klasyk z ust niemieckiego filozofa Fryderyka Nietzschego.

Gdy cały świat się rozpada, wybieramy ten czas, by się zakochać.

Miłość to potężna siła, która przetrwa wszystko

Związki na odległość bywają szalenie trudne. Potrzeba nieustannych starań, by podtrzymywać miłosny żar. Na szczęście spotkania, nawet jeśli są krótkie, generują najpiękniejsze wspomnienia. Chwytaj w kadrach istotne chwile, a następnie złóż z nich wyjątkową książkę dokumentującą Wasze uczucie. Możesz pokusić się o kilka sentencji związanych z tworzeniem związku na odległość. Oto propozycje na cytaty o tęsknocie i miłości:

Nie ma znaczenia, gdzie jestem. Jestem Twój.

Bez względu na to, dokąd poszedłem, zawsze wiedziałem, jak do Ciebie wrócić. Jesteś moją gwiazdą kompasu.

Czasami moje oczy zazdroszczą mojemu sercu. Bo zawsze pozostajesz blisko mojego serca i daleko od moich oczu.

Jasność mojego dnia nie zależy od ilości słońca. Wszystko zależy od Twojego uśmiechu.

Odległość znaczy tak mało, kiedy ktoś znaczy tak wiele.

Prawda, że wzruszające? Cytaty są doskonałym źródłem inspiracji. Całkiem sporo ich w dobrej literaturze, ale i w piosenkach. Jeśli masz ulubione fragmenty o miłości, możesz dodać je do swojej fotoksiążki, zarówno w oryginale, jak i przetłumaczone na język polski.

miłosne cytaty

Najpiękniejsze cytaty o miłości – wszędzie tam, gdzie chcesz

Wspólne zdjęcia bywają powodem do wzruszenia, uśmiechu i wspólnych rozmów. Lubisz otaczać się wspomnieniami? Teraz możesz mieć ich jeszcze więcej! Z nami utrwalisz najpiękniejsze chwile w formie kompletu fotomagnesów czy odbitek. Niech znajdą swoje miejsce na lodówce, jako galeria ścienna czy efektowna girlanda nad łóżkiem.

Podobnie jak fotoksiążkę, także i te produkty możesz spersonalizować. Oznacza to, że mogą pojawić się na nich wybrane przez Ciebie cytaty o szczęściu i miłości. Lubisz podkreślać łączące Was uczucie? Poniższe cytaty świetnie oddają sens miłości:

Jedynym prawdziwym darem jest cząstka samego siebie.

Pójdź ze mną przez życie… a będę mieć wszystko, czego potrzebuję w podróży.

Żaden związek nie jest pełen słońca, ale dwie osoby mogą dzielić jeden parasol i wspólnie przetrwać burzę.

Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie niczego już w zamian nie oczekuje.

A może by tak... zacytować klasyków?

Wiele najważniejszych słów padło już z ust tych, którzy znani są na całym świecie. Wybitni przedstawiciele literatury czy słynne postaci już dawno ujęli prawdziwą miłość w kilku słowach. Poznaj inspirujące cytaty o miłości:

Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie, powie najwięcej, kiedy najmniej powie. William Shakespeare

Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego. Lew Tołstoj

Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata. John Ronald Reuel Tolkien

Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Ks. Józef Tischner

A Ty? Wolisz krótkie cytaty o miłości czy rozbudowane opisy? Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą dla Ciebie najlepszą inspiracją.