Prezent od Mikołaja, czyli co podarować najbliższym?

Mikołajki to czas, na który czeka wiele osób, szczególnie najmłodsi. Uwielbiają gdy przychodzi do nich św. Mikołaj i obdarowuje ich prezentami. Dzieci piszą listy do Mikołaja co zdecydowanie ułatwia wybór prezentu. Wiemy co chcą dostać zatem też nie boimy się, że prezent będzie nietrafiony. Trochę inaczej wygląda już sytuacja z prezentem dla dorosłych, rodziców czy najbliższej rodziny. Tutaj już na listę prezentów dedykowaną św. Mikołajowi nie możemy liczyć. Zatem zaczyna się problem co wybrać aby ucieszyć najbliższych. Nie raz znaleźliśmy się w sytuacji gdzie prezent, który dostaliśmy nie był dla nas atrakcyjny. Musieliśmy mimo wszystko pokazać, że nam się podoba aby nie sprawić przykrości osobie, która nam go podarowała. Jeśli zależy nam na tym aby osoba byłą szczerze zadowolona musimy włożyć w ten prezent odrobinę serca i wspomnień, a wzruszenie i radość jest gwarantowana.

prezent od Mikołaja

Zatem - co podarować na mikołaja?

Jest to pytanie, które zadajemy sobie każdego roku. Nie raz pomysły się już kończą, jesteśmy zrezygnowani bo na półkach w sklepach są wciąż te same propozycje prezentów na mikołajki. Wyjątkowy podarunek jest dość trudno znaleźć, szczególnie jeśli nie znamy danej osoby na tyle dobrze aby wiedzieć jakie ma oczekiwania. Tak dzieje się w przypadku dalszej rodziny, którą mimo wszystko chcielibyśmy również obdarować. Wspólne chwile ujęte na zdjęciach są czymś, czego nie znajdziemy na półce w sklepie. A więc prezent zawierający zdjęcia będzie dobry dla każdej osoby, którą chcemy uszczęśliwić.

Prezent na mikołajki ze zdjęciem- w jakiej formie go podarować?

Mając wybrane zdjęcia, które chcemy zawrzeć w prezencie możemy stworzyć świetną pamiątkę w postaci fotoalbumu, fotoksiążki oraz fotokalendarza. Znajdują się one w naszej ofercie, która bogata jest w różnego rodzaju dodatki, z którymi można stworzyć naprawdę świetny prezent. Dużym plusem jest to, że twórcą tego upominku jesteśmy my i nasze wspomnienia. Taki prezent od Mikołaja jest nie do podrobienia.

Jaki prezent dla rodziców będzie najlepszy?

Fotokalendarz sprawdzi się świetnie jako prezent na mikołajki dla rodziców. Zaznaczając ważne dla nas i dla nich daty, dodając wspólne zdjęcia i dodatki można stworzyć coś, co na pewno wywoła wzruszenie u rodziców. Przekładając kartki takiego fotokalendarza co miesiąc będą sobie wspominać wspólnie spędzone chwile z najważniejszymi dla nich osobami.

Komu podarować fotoalbum oraz fotoksiążkę?

Fotoalbum czy fotoksiążka jako upominek ucieszy tak naprawdę każdego. Samo przeglądanie zdjęć, które nie raz wywołują uśmiech na twarzach sprawia ogromną frajdę. Rodzeństwo, dziadkowie czy wujkowie byliby na pewno zaskoczeni takim rodzajem prezentu.

Duża zaletą tych pomysłów na prezent od mikołaja jest to, że sami wybieramy tak naprawdę jak ma wyglądać taki podarunek. Wybór formatu, okładki czy różnych dodatków sprawia, że wspomnienia znajdujące się w środku są jeszcze bardziej realistyczne.