Fotoksiążka LUX - Twój ekskluzywny prezent dla bliskich!

Choć mamy dopiero listopad, motywy świąteczne witają nas już od progu wielu galerii handlowych, a internet bombarduje kolejnymi pomysłami na prezenty. Jeśli nie przepadacie za tą świąteczną nerwówką, to być może ucieszy Was fakt, że u nas wszystko załatwicie online, bez wychodzenia z domu :-) Lubisz robić zdjęcia i szukasz na nie fajnej oprawy? Nasz Fotoalbum Premium jest dla Ciebie zbyt ekskluzywny? Wypróbuj naszą Nowość - Fotoksiążkę LUX. To wyższa półka klasycznej Fotoksiążki. Czy się zatem od niej różni?

Okładki fotoksiążki LUX


Eksluzywna oprawa
Fotoksiążka LUX to świeże spojrzenie na została oprawiona w najwyższej jakości ekoskórę lub tkaninę introligatorską w 23 soczystych kolorach. Na każdej okładce znalazło się miejsce na Twoje zdjęcie o wymiarach 10x10 cm. Przy wyborze kolorów kierowaliśmy się jak największą ich różnorodnością - z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie :) Tutaj podglądniesz je wszystkie: https://www.pixbook.pl/fotoksiazka-lux

Fotoprezent dla każdego
Nie ma chyba osoby, która nie zrobiłaby w swoim życiu ani jednego zdjęcia. Każdy ma ich w swojej kolekcji mnóstwo. Lubimy uwieczniać każdy moment, ponieważ kolejny nigdy nie będzie taki sam. Fotografie pozwalają na zatrzymanie, chociaż części naszego życia. Tak jest także z Fotoksiążkami. Na ich kartach zatrzymasz najważniejsze dla Ciebie chwile, zatrzymasz czas, który biegnie tak szybko. Fotoksiążka LUX to odpowiedź na pytanie klientów o fotoprodukt mieszczący się pomiędzy klasyczną Fotoksiążką, idealną w zasadzie pod każde fotografie, a eksluzywnym Fotoalbumem Premium, zarezerwowanym często pod większe uroczystości. Fotoksiążka LUX to jakość dobrze wam znanej Fotoksiążki, a jej okładka - introligatorski kunszt, idealnie nadająca się właśnie jako prezent pod choinkę.

Fotoksiążka na prezent pod choinkę

Jak stworzyć Fotoksiążkę? 
To banalnie proste. Nie musisz pobierać żadnego programu. Wszystko zrobisz on-line na stronie pixbook.pl/fotoksiazka-lux  Do dyspozycji masz ponad setkę gotowych szablonów fotoksiążek. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie, wybierzesz jeden z nich, dodasz zdjęcia i gotowe! Teraz pozostaje już tylko złożyć zamówienie. Twoją Fotoksiążkę LUX zrealizujemy w ciągu 4 dni roboczych.


Wybierz ulubione zdjęcia i zaprojektuj jedyną w swoim rodzaju pamiątkę na święta. Bo to właśnie te własnoręcznie przygotowane prezenty cieszą najbardziej. Powodzenia!