Personalizowany kalendarz 2021 – zaplanuj rok po swojemu!

Wkroczyliśmy w kolejny rok, pełni nadziei i dobrych postanowień. Dla wielu to szansa na wprowadzenie zmian, które poprawią samopoczucie lub standard życia. Jeśli Ty również znajdujesz się w tym gronie, z pewnością przyda Ci się kalendarz, który pomoże zaprowadzić porządek w Twoim harmonogramie.

Zaplanuj rok 2021 – jeszcze nie jest za późno

Nie zdążyłeś zrobić noworocznych postanowień? Nic straconego! Takie rzeczy trzeba planować z wyprzedzeniem, ponieważ z doświadczenia wiadomo, że spełnianie nagle podejmowanych decyzji działa raczej krótkoterminowo. A przecież w tym wszystkim chodzi o to, by być w tym roku lepszą wersją siebie :)

To nic, że luty za pasem – każdy moment jest dobry na wyznaczanie nowych celów. W utrzymaniu postanowień pomoże Ci nasz fotokalendarz. Zamawiając go u nas, możesz zdecydować, który miesiąc będzie tym początkowym. Przecież nikt nie powiedział, że za realizację noworocznych planów należy brać się od stycznia. Ważne, by zachować systematyczność i konsekwentnie trzymać się tego, co już postanowione.

kalendarz z własnymi zdjęciami

Wygraj ze słabościami

Jeśli organizacja czasu nie jest Twoją mocną stroną, spraw sobie kalendarz, który będzie pilnie strzegł najważniejszych terminów. Najlepiej, gdy będzie w wygodnej dla Ciebie formie – wówczas korzystanie z niego będzie przyjemnością. A zatem wybierasz kalendarz biurkowy, by mieć wszystko pod ręką? A może ścienny w formacie XL, by zbytnio nie nadwyrężać wzroku? Te i inne formaty fotokalendarzy dostępne są dla Ciebie w Pixbook. Możesz zamówić dowolny produkt bez wychodzenia z domu, oszczędzając swój czas. Maksimum korzyści tylko w Pixbook!

fotokalendarz na ścianę

Wsparcie najbliższych w dotrzymywaniu postanowień

Nic i nikt tak skutecznie nie motywuje do działania, jak rodzina. Z pewnością dzielnie Cię dopingują i nieustannie trzymają kciuki za powodzenie w realizacji swoich postanowień. Teraz mogą to robić również wtedy, gdy nie jesteś w pobliżu! Wystarczy, że stworzysz swój personalizowany fotokalendarz, umieszczając w nim fotki swoich ukochanych członków rodziny. Niech uśmiechnięte twarze ze zdjęć będą dla Ciebie dodatkową motywacją i nieustannym wsparciem.

Zaprojektuj kalendarz na 2021 rok

Z projektowaniem czegokolwiek zawsze jest tak samo – rezultaty są zadowalające wówczas, gdy wszystkiego dopilnujesz samodzielnie. Stwórz z nami własny kalendarz, dokładnie taki jak chcesz!
Mamy dla Ciebie mnóstwo opcji, dzięki którym użytkowanie kalendarza będzie wygodne i przyjemne. Poza wspomnianą już możliwością wyboru miesiąca początkowego oferujemy również zaznaczenie najważniejszych dat. Zaznaczaj uroczystości rodzinne i ważne wydarzenia, a już nigdy nie umknie Ci żadne święto. Koniecznie wzbogać każdy miesiąc o familijną fotkę, aby czas upływał w gronie tych, na których najbardziej Ci zależy. Ponadto możesz wykorzystać jeden z naszych unikalnych szablonów, w kreatorze online znajdziesz także setki klipartów, czcionek i ramek, za pomocą których spersonalizujesz swoje dzieło. Krok w nowy rok z takim kalendarzem jest niemal gwarancją realizacji nawet najtrudniejszych planów. Trzymamy kciuki!

zaznaczanie własnych świąt w kalendarzu