Fotoksiążka z wakacji

Ufff... ale gorąco! Kto dziś nie marzy o słonecznej plaży, przyjemnie chłodnej wodzie i rozkosznym lenistwie w gronie rodziny lub przyjaciół? Nie zapomnijcie tylko zabrać ze sobą aparatu :) Urlop to idealny czas na uwiecznienie wspólnie spędzonych chwil, do których po powrocie będzie można wrócić wspomnieniami. Przepiękna aura ułatwia fotografowanie, dużo światła sprzyja nawet słabszym aparatom, z których da się w takich warunkach "wyciągnąć" zaskakujaco dobrej jakości ujęcia. Życzymy Wam udanego wypoczynku i wspaniałych wakacyjnych wspomnień!

fotoksiążka z wakacji

Ale aby ulotne chwile nie poszły w zapomnienie warto z zebranych zdjęć stworzyć pamiątkę na długie lata czyli fotoksiążkę. Będzie do niej można wracać wspomnieniami przez cały rok. Mamy dla was przygotowane gotowe szablony o wakacyjnej tematyce. Wystarczy wybrać swój ulubiony wzór i rozpocząć projektowanie. To banalnie proste, nawet jeżeli robicie to po raz pierwszy. Wybierzcie ulubione kadry i do dzieła! Macie sporo stron do zapełnienia: od 28 do aż 160!

Trick: błyskawiczne projektowanie fotoksiążki z wakacyjnej podróży:

Po urlopie czas wracać do rzeczywistości :) Jak zwykle brakuje czasu, a jak myślimy o projektowaniu to stwierdzamy, że zajmie to za dużo czasu. Nic bardziej mylnego. Dziś pokażemy Wam jak stworzyć fotoksiążkę w zaledwie kilka minut :)

1. Zgraj zdjęcia z tej podróży do jednego folderu na komputerze lub laptopie
2. Wybierz szablon, format swojej fotoksiążki
3. Wgraj zdjęcia do edytora
4. Dodaj tyle stron ile planujesz, ustaw układy
5. Kliknij przycisk "Autouzupełnianie" - zdjęcia zostaną dodane automatycznie do wszystkich slotów na zdjęcia :)
6. Zamów i gotowe! :)

Najdłużej zejdzie przy wgrywaniu zdjęć, zatem polecamy wykorzystanie dobrej jakości połączenia, aby zdjęcia szybko się załadowały. Pamiętajcie, że nie musicie czekać na wgranie wszystkich zdjęć, aby rozpocząć projektowanie. Po zaznaczeniu zdjęć do wysyłania, generują się miniaturki, na których można już projektować, a pliki wysyłane są w tym czasie w tle - proste i wygodne rozwiązanie :)

PS. Dołącz do naszej pixbookowej społeczności i zgarniaj nagrody w wakacyjnym konkursie!