Jak świętować Dzień Chłopaka? Pomysły na prezent dla kolegów z klasy

30 września to ważna data w szkolnym kalendarzu. Tradycja, z której nie wyłamała się dotąd żadna klasa musi zostać podtrzymana. To właśnie tego dnia każdy chłopak bez wyjątku zostanie obdarowany drobnym upominkiem. Całusów i uścisków również nie zabraknie. ;)

Dzisiaj podpowiadam Wam, Drogie Dziewczyny, co możecie przygotować dla chłopaków z okazji ich święta.

1. Idźcie całą klasą do kina

Myślę, że takim wyjściem sprawicie radość nie tylko samym chłopakom, ale całej klasie. Sprawdźcie repertuar, jaki grają w kinach, a po seansie wybierzcie się także na pizze. Integrować trzeba się nie tylko w szkole, ale także poza jej murami. Wyjście na miasto sprzyja nawiązaniu kontaktów z osobami, z którymi na co dzień zwykle się nie rozmawia.

Jeśli wychowawczyni nie będzie zadowolona z tego pomysłu, nic straconego. Pogadajcie z chłopakami w trakcie przerwy i spotkajcie się po lekcjach.

kino_seans_sala

2. Kupcie chłopakom po muffince

Jeśli nie w głowach Wam integracja, a święto uważacie za przereklamowane to po prostu kupcie chłopakom coś słodkiego. Żaden z nich z pewnością nie pogardzi czekoladową muffinką. Pod warunkiem, że wcześniej same ich nie zjecie. :)

muffinka_czekoladowa

3. Wydrukujcie śmieszne zdjęcia

Nie ma chyba klasy, która nie miałaby zrobionych zdjęć grupowych na tle drabinek w sali gimnastycznej czy na korytarzu pod gablotkami z “naszymi osiągnięciami”. To najbardziej typowe zdjęcia robione w szkołach. A gdyby tak zrobić coś bardziej nietypowego i szalonego? Z pewnością wielu z Was ma na swoich telefonach komórkowych czy innych aparatach zabawne zdjęcia zrobione na wycieczkach, szkolnych zawodach, luźnych wyjściach, czy w trakcie przerw, kiedy to poziom głupawki włącza się podwójnie.

przyjaciolki

Zamiast chować je w czeluściach swojego komputera, na dnie pamięci RAM telefonu komórkowego, wykorzystajcie je tworząc fotoksiążkę mini.

Książeczka ta pomieści nawet 50 zdjęć w formacie 10x15. Można zachować ją w całości, jako minialbum lub skorzystać ze specjalnej perforacji, dzięki której każde zdjęcie można z łatwością oderwać, podarować komuś, zawiesić na szkolnej tablicy korkowej czy włożyć do ramki. Każdy z Was może wybrać sobie inny szablon okładki. Do wyboru macie aż 10 gotowych wzorów.

Jak zamówić fotoksiążkę mini?

  1. Wejdź na stronę: pixbook.pl/fotoksiazka-mini

  1. Wybierz szablon, który Ci się podoba i kliknij “wybierz”.

  2. Wgraj 50 zdjęć i dodaj napis na okładce.

  3. Zamów koszyk, opłać i gotowe!

Projektuj książkę mini

fotoksiazka_mini

Jeśli na Dzień Chłopaka planujecie zupełnie coś innego to w komentarzu podzielcie się ze mną swoim pomysłem. Najbardziej odjechany wynagrodzę taką fotoksiążką. :)

Justyna, pixbook