5 pomysłów na drobny prezent bez okazji

Kilka miłych słów, batonik włożony ukradkiem do teczki drugiej osoby czy kwiat zerwany z łąki w drodze do pracy – na relacje międzyludzkie wpływają drobne gesty czynione każdego dnia. Chcesz podtrzymać uczucie, łączące Cię z kimś bliskim? A może lubisz sprawiać przyjemność innym drobiazgami? Poznaj ciekawe pomysły na prezent bez okazji.

Z psychologicznego punktu widzenia

Ludzki mózg ma wykształcone struktury, które mają bezpośrednie powiązania z przyjemnymi sytuacjami. Neuroprzekaźnikiem, który za to odpowiada, jest dopamina. Jej poziom wzrasta na przykład po zjedzeniu smacznego obiadu czy spotkaniu z ukochaną osobą. To dlatego specjaliści zalecają regularne spożywanie kilku kostek czekolady, gdy za oknem na dobre rozgości się jesień.

Każdy bez wyjątku lubi odczuwać przyjemność, zarówno podczas wykonywania codziennych obowiązków, jak i w wyjątkowych sytuacjach. Drobny prezent bez okazji jest w stanie skutecznie poprawić nastrój i wpłynąć na pozytywne postrzeganie rzeczywistości. Co więc można kupić dziewczynie lub chłopakowi? Jako eksperci od wspomnień polecamy niezobowiązujące fotoprezenty. Nie uwierzysz, ile emocji jesteś w stanie wywołać jednym zdjęciem!

 

odbitki ze zdjec na prezent

Inwestycja, która zawsze się zwraca

Miłość, przyjaźń czy nawet koleżeństwo wymaga pewnych inwestycji. Pierwsze skrzypce grają emocje, a wraz z ich melodią płyną konkretne działania. Jeśli lubisz uszczęśliwiać osoby ze swojego otoczenia, prawdopodobnie należysz do ludzi o dobrym sercu i ogromnej empatii. Spraw komuś upominek, który rozgrzeje serce i pobudzi wewnętrzne uczucia.

Szukasz pomysłu na drobny prezent dla chłopaka bez okazji? Nawet takie detale potrafią sprawić niemały kłopot. Bo co właściwie podarować bliskiej osobie w niezobowiązującym geście? Jeśli Twoja druga połowa nie przepada za wylewnym okazywaniem swoich uczuć, podaruj jej odbitki ulubionych kadrów. Wspólne zdjęcia są dowodem na to, że łączą Was radosne chwile, do których warto wracać. Komplet fotek sprawi chłopakowi przyjemność – prezent może przechowywać bez konieczności afiszowania się nimi. Takim osobistym akcentem z pewnością wzmocnisz miłosne więzi. :)

Porcja uśmiechu co dnia? Bardzo proszę!

Dzisiejsze czasy nie należą do najłatwiejszych i każdy mierzy się z codziennością najlepiej, jak potrafi. W tym chaosie warto znaleźć chociaż chwilę na przyjemności. Chcesz wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby? Podaruj jej fotomagnesy ze wspólnymi zdjęciami. Najczęściej lądują na drzwiach lodówki, by umilić zaspanej duszy niezbyt słoneczny poranek.

Magnesy ze zdjęciem to świetny prezent dla dziewczyny bez okazji. Płeć piękna uwielbia otaczać się drobiazgami, które przywołują miłe skojarzenia. Spójrz na biurko swojej dziewczyny, a zauważysz, że na uporządkowanej powierzchni nie zabrakło upominku, który otrzymała od Ciebie w dniu swoich urodzin. Magnesy ze zdjęciem mogą zagrzać swoje miejsce nie tylko w kuchni. Wystarczy niewielka tablica magnetyczna, by w estetyczny sposób utrwalić najpiękniejsze wspomnienia. Możesz być pewien, że znajdą swoje miejsce niedaleko łóżka.

fotomagnesy ze zdjec na prezent

Czuły gest w stronę rodziców

Nawet jeśli jesteś już dorosłą osobą, która spełnia się zawodowo i osiąga życiowe sukcesy, nie zapominaj, że za cechami, które prowadzą Cię na szczyt, stoją rodzice. Z pewnością uwielbiają, gdy wpadasz niezapowiedzianie na kubek herbaty lub zabierasz ich na spacer. To wspaniałe czyny, które zawsze procentują na przyszłość.

Nie musisz czekać na Dzień Matki lub inne święto, by podziękować najbliższym za trud włożony w Twoje wychowanie. Podaruj rodzicom fotoobraz, który będzie wyrazem wdzięczności oraz miłości, jaką udało Ci się wynieść z domu. Zdjęcia w ramce wydrukowane na płótnie to produkt, który aktualnie dominuje we wnętrzarskich trendach. Taki prezent z powodzeniem nada pomieszczeniu charakteru i będzie powodem do radości ukochanych rodziców.

Jak zaprojektować obraz ze zdjęcia?

To naprawdę bardzo łatwe! :) W kilka minut wyczarujesz ciekawą kompozycję, korzystając z kreatora dostępnego na stronie Pixbook. Wybierz szablon i umieść zdjęcie (lub zdjęcia) w odpowiednim miejscu. Możesz dodać tekst i kliparty, które ozdobią Twój projekt. Prezent możesz całkowicie spersonalizować, czyniąc z niego unikalną pamiątkę na lata.

Podczas procesu tworzenia pięknych wspomnień masz wpływ na każdy detal. Możesz modyfikować wygląd szablonu, zmieniać położenie jego elementów, szukać najlepszej opcji dla swojej kompozycji. Fotoobraz dostępny jest aż w 15 rozmiarach, dzięki czemu precyzyjnie wybierzesz ten, który najlepiej zaprezentuje się we wnętrzu osoby obdarowanej. W Pixbook wybierzesz także orientację swojego dzieła – do wyboru jest układ pionowy, poziomy lub obraz w kształcie kwadratu.

fotoksiazka mini na prezent

Książka pełna wspomnień

Ciepłe myśli wysłane SMS-em w ciągu dnia potrafią zdziałać cuda, szczególnie w kontekście jesiennej niepogody. ;) Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka bez okazji lub kogoś bliskiego, zdecyduj się na zebranie najciekawszych wspomnień w jednym miejscu.

Fotoksiążka mini to kolejny pomysł na drobny prezent. Bez problemu zapełnisz ją ulubionymi kadrami i wręczysz jako niezobowiązujący upominek. Wspólne przeglądanie zdjęć przy kubku ciepłej herbaty będzie świetnym sposobem na spędzenie jesiennego popołudnia we dwoje w zaciszu własnego domu.

Buduj codzienność drobiazgami

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli” – ten osobliwy cytat nie bez powodu pojawił się w treści niniejszego wpisu. Szczęście to nic innego jak radość zaklęta w drobnych gestach. Jeśli je zmaterializujesz, wywołają niejeden uśmiech.

Wspomnienia to jeden z najbardziej wartościowych prezentów, jaki możesz podarować drugiej osobie. Nie tylko łączą, ale i pozostają w sercu jako niezapomniana pamiątka. Jeśli masz je utrwalone w galerii smartfona, wykorzystaj te najbardziej znaczące i podaruj jako drobny prezent bez żadnej okazji. To będzie świetna niespodzianka dla kogoś, kto znaczy dla Ciebie coś więcej. A jeśli budować codzienność drobiazgami – rób to najlepiej, jak potrafisz! Zapoznaj się z ofertą Pixbook i wybierz fotoprezent, którym uszczęśliwisz drugą osobę.