Fotoksiążka i Fotokalendarz najlepszym prezentem na Dzień Babci i Dziadka!

Nie wiemy jak Wy, ale nasze dzieciństwo było beztroskie głównie dzięki Babciom i Dziadkom. To oni mieli dla nas zawsze czas, chodzili z nami na długie spacery, budowali nam domki na drzewach, częstowali po kryjomu łakociami i nigdy nie krzyczeli, kiedy znów stłukliśmy kolano włażąc po raz ósmy tego samego dnia na drzewo. Słuchaliśmy ich bajek i opowieści z wypiekami na twarzy, a wszystko to, co mówili, braliśmy za pewnik, coś, co jest po prostu nie do podważenia :-) Kiedy dojrzewaliśmy, ich historie o czasach w naszych oczach zamierzchłych, budziły zdziwienie, zaciekawienie, nierzadko zazdrość. Wiedzieliśmy, że przeżyli już w życiu tak wiele, że niewiele może ich jeszcze zaskoczyć. A może by tak jednak spróbować i stworzyć z okazji ich Święta coś wyjątkowego i niepowtarzalnego..?

Pamiętajcie, że nasi dziadkowie są pokoleniem, którym był obcy konsumpcjonizm. Oczywiście ucieszy ich piękny sweter, zestaw kosmetyków do skóry dojrzałej czy bilety do teatru, ale bądźmy szczerzy: to prezenty troszkę przewidywalne, na domiar złego reklamowane przez większość portali www, kanałów tv i gazetek promocyjnych. Jeśli chcecie ludziom, którzy zapewnili Wam niezapomniane dzieciństwo, sprawić prawdziwą radość, stwórzcie prezent samodzielnie od A do Z. Właśnie przy pomocy naszego kreatora…
Zaprojektujcie wyjątkowy fotokalendarz dla Babci i Dziadka, gdzie na każdej z jego 13-tu stron znajdą się zdjęcia z Waszych najlepszych chwil. Momentów, które za każdym razem wywołują uśmiech na twarzy. Sprawcie, aby ten uśmiech towarzyszył Waszym dziadkom przez okrągły rok i przypominał im, jak wiele dla Was znaczą. Co więcej, zaznaczcie na każdej karcie ważne dla Was i dla nich daty, święta, może jakieś oryginalne rocznice, jakie obchodzicie w swoim gronie. Zadbajcie o to, aby Wasi kochani staruszkowie nie zapomnieli o regularnych wizytach u lekarzy, codziennych spacerach, urodzinach najbliższych...

A może stworzycie wyjątkową fotoksiążkę na Dzień Babci i Dziadka, w której przedstawicie historię ich życia? Takich starych, często czarno-białych fotografii z czasów ich młodości macie z pewnością w rodzinnych albumach pełno. Zachęcamy Was do ich zeskanowania, zapisania na komputerze, a następnie “odpalenia” naszego kreatora i samodzielnego stworzenia z nich kalendarium ich młodości i miłości. Jesteśmy pewni, że taki prezent będzie dla nich niesamowitą podróżą do przeszłości oraz okazją do wielu wspomnień :-)

Innym świetnym pomysłem jest zaprojektowanie fotoalbumu ze zdjęciami wnuków wraz z ich komentarzami, tekstami czy anegdotami, okraszonych ulubionymi powiedzonkami Dziadka czy wierszykami Babci. Niech taka książka stanie się odzwierciedleniem Waszych wzajemnych relacji, bliskości i miłości. Bo o to w tym chodzi :-) Poza tym, taki upominek stworzony od samego początku samodzielnie przez Was, stanie się bezcenną pamiątką, a dzięki wysokiej jakości wykonaniu (sztywne grube kartki, twarda okładka z gąbką) przetrwa wiele lat w nienaruszonym stanie. I może kiedyś stanie się idealnym upominkiem dla kolejnego pokolenia?
Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć owocnego projektowania!