Prezenty DIY: stwórz wyjątkowe upominki ze zdjęć!

Magia Świąt polega na tym, by usiąść z najbliższymi przy wspólnym stole i oddać się rozmowom bez obaw o upływający czas. To nie tylko dzielenie się opłatkiem, ale i radością, której głównym źródłem są prezenty. Chcesz podarować bliskim coś wyjątkowego? Sprawdź nasze propozycje na unikalne prezenty DIY. Doskonałe na zbliżającą się Gwiazdkę!

DIY – co to takiego?

Ten skrót od dawna pojawia się w postach w mediach społecznościowych, aplikacjach (sprawdź Pinterest!) i witrynach internetowych. To pierwsze litery angielskiej frazy do it yourself, czyli zrób to sam. To metoda wspierająca samodzielne wykonywanie rzeczy z wykorzystaniem łatwo dostępnych materiałów. Prezenty DIY szybko zyskały popularność i cieszą się nią do dziś. Po części również dlatego, że to znakomity sposób na recykling, czyli nadanie starym przedmiotom nowego życia.

Chcesz stworzyć prezenty DIY na święta? Znajdziesz tu kilka świetnych pomysłów na upominki ze zdjęć. Każdy ma kolekcję fotek – czy to w telefonie, na karcie aparatu, czy na dysku komputera. Z łatwością wykorzystasz ulubione kadry i podarujesz je bliskim na prezent w nowej odsłonie. Zdjęcia wywołują miłe wspomnienia, malują na twarzy uśmiech i grzeją serce przyjemnym ciepłem. Podaruj komuś to uczucie w formie wyjątkowego upominku.

Personalizowane prezenty na święta

Boże Narodzenie wzbudza wachlarz najpiękniejszych uczuć, a każde z nich chciałoby się podarować najbliższym. Jak okazać swoją miłość? Przygotowując fotoprezenty! Zajrzyj do naszego wpisu i poznaj pomysły na personalizowane upominki świąteczne. Wśród propozycji znajdziesz te, które wywołają największą radość wśród obdarowanych.

Upominki z personalizacją są wyjątkowe – powstały z myślą o konkretnej osobie i zostały dopasowane ściśle do jej gustu. To wspaniałe uczucie wiedzieć, że trzyma się w dłoniach niepowtarzalny egzemplarz, który generuje cudowne wspomnienia. Podaruj komuś radość, przygotowując jeden z poniższych upominków.

Fotoobraz, czyli zdjęcie na płótnie

fotoobrazy z gotowych grafik

Oryginalny sposób na fotografię? Wydruk na płótnie! Fotoobraz to niecodzienny podarunek na święta. Tak oryginalna dekoracja bardzo szybko znajdzie swoje miejsce na jednej ze ścian mieszkania, za każdym razem wywołując niesamowite wspomnienia. To zadziwiające, jak jedno zdjęcie pozwala wędrować myślom w daleką przeszłość i rozkoszować się tym, co było.

Wydruk zdjęcia na płótnie będzie doskonałym prezentem dla rodziców lub rodzeństwa. To także znakomity pomysł na upominek dla młodszego pokolenia – wizerunek niemowlęcia utrwalony na płótnie canvas będzie wzruszającą pamiątką na lata. Taką fotografię możesz dodatkowo oprawić w ramę, potęgując dekoracyjny efekt.

Fotomagnesy – drobne prezenty na Święta

Jak wygląda Twoja Wigilia? Spędzasz ją w niewielkim gronie najbliższych, czy może każdego roku organizujesz wielki rodzinny zjazd? Jeśli najczęściej pada na tę drugą opcję, realizacja świątecznej listy prezentów może Cię drogo kosztować. Aby utrzymać domowy budżet w ryzach, podaruj bliskim fotomagnesy. To drobne upominki, które można przymocować do każdej magnetycznej powierzchni. Świetnie wyglądają na lodówce, dedykowanej tablicy, a także na ścianie pomalowanej farbą magnetyczną.

Zestaw fotomagnesów będzie dla Ciebie niewielkim obciążeniem finansowym, a dostarczy obdarowanym mnóstwa radości. Jeśli chcesz wywrzeć na nich jeszcze większe wrażenie, postaw na dawno zapomniane fotki sprzed lat. Zobaczysz zdziwienie na twarzach obdarowanych, kiedy za sprawą upominków powrócą w myślach najprzyjemniejsze wspomnienia.

Fotoksiążka mini – oryginalny pomysł na prezent

Największa radość z dzielenia się jest wtedy, kiedy odbiorca prezentu niespodziewanie wręcza Ci jego część. To bardzo miłe uczucie! Jeśli chcesz doświadczyć czegoś podobnego, zdecyduj się na fotoksiążkę mini. To wyjątkowy prezent ze zdjęć na Święta. Wewnątrz książki możesz umieścić aż 50 kadrów w formacie 10x15 cm. Każde z nich będzie mieć perforację wzdłuż lewej krawędzi, co ułatwi odrywanie poszczególnych fotek.

fotoksiazka mini z wyrywanymi zdjeciami

Wyobraź sobie, ile wspomnień wzbudzi każde zdjęcie. Możecie je odrywać, a na odwrocie zapisywać specjalne dedykacje! Dzięki temu wspomnienia wciąż będą jak żywe krążyć w rodzinnym gronie.

Zaprojektuj wspomnienia

Prezenty DIY mają wiele zalet, ale największą z nich bez wątpienia jest niepowtarzalność. Używając wybranych zdjęć, możesz stworzyć szczególną pamiątkę o ogromnej wartości. Jest mnóstwo sposobów na to, by utrwalić wspomnienia, ale prezenty ze zdjęć z pewnością pozwolą je najszybciej zwizualizować.

Każdy z powyższych pomysłów na świąteczny upominek możesz w jakiś sposób spersonalizować. Niezbędnych zmian dokonasz online, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Nasz kreator przeprowadzi Cię przez kolejne etapy projektu, aż do szczęśliwego zakończenia. Zdziwisz się, jak szybko i łatwo możesz stworzyć unikalny prezent DIY, który zachwyci odbiorców.

Prosty projekt, szybkie pakowanie

Przedmioty o wymyślnych kształtach sprawiają kłopot podczas pakowania. Trudno o estetykę, jeśli nieregularne rysy skutecznie utrudniają proces pakowania. Na szczęście fotoprodukty z oferty Pixbook bez problemu ozdobisz arkuszem kolorowego papieru i przewiążesz wstążką. Będą się pięknie prezentować pod bożonarodzeniowym drzewkiem, kusząc gości jeszcze w trakcie wigilijnej kolacji.

odbitki w pudelku prezentowym pod choinke

Prezenty dla każdego w Pixbook

Nasza marka ma ugruntowaną pozycję na rynku i z dużą dozą pewności nazywamy siebie specjalistami od kreowania wspomnień :) Jeśli szukasz unikalnego upominku na święta, a także na każdą inną okazję – chrzest, komunię, urodziny czy ślub – znajdziesz to w Pixbook!

Oferta marki zawsze jest ściśle dopasowana do Twoich potrzeb. Niemal każdy produkt możesz spersonalizować, tworząc jedyne dzieło pełne wzruszających wspomnień. Dzięki kilku prostym trikom błyskawicznie zaprojektujesz prezenty dla rodziców, brata lub siostry, ukochanych dziadków, partnera czy najbliższej przyjaciółki. Gwarantujemy, że odbiorca zawsze będzie zadowolony i mile zaskoczony efektem Twojej pracy.