3 pomysły na walentynkowy prezent

Walentynki to dzień przepełniony nadzieją i oczekiwaniami. Jeśli Twoja druga połówka z niecierpliwością wygląda dnia, w którym wreszcie poświęcicie czas tylko sobie, musisz się odpowiednio na tę okazję przygotować. Masz już prezent na Walentynki? Nie? Sprawdź nasze propozycje i wybierz upominek, który chwyci za serce.

Jak się wyróżnić?

Mamy nadzieję, że nie poprzestaniesz na breloku w kształcie serca czy pudełku czekoladek. Owszem, są to upominki, które nakarmią duszę i ciało, ale z pewnością stać Cię na więcej! Nie mamy na myśli kosztownych upominków, które nadszarpną Twój budżet. Prezent na Walentynki może być gustowny, a zarazem niedrogi. Zobacz, co dla Ciebie mamy!

Daruj sobie oczywiste akcesoria i przedmioty zgarnięte z półki pobliskiego marketu. Chcesz przygotować prezent bez wychodzenia z domu? Z nami to możliwe! Nasza propozycja to stylowa fotoksiążka mini, która zaskoczy osobistym wnętrzem. W środku możesz umieścić aż 50 fotek, które najlepiej obrazują Waszą miłość. A na dokładkę wybierz okładkę :) i nadaj jej jeszcze bardziej intymnego charakteru, komponując własny tytuł. Takim upominkiem z pewnością wyróżnisz się w walentynkowy wieczór.

prezent na walentynki

Prezent, którym zdobędziesz jej serce

Być może na co dzień Twoja partnerka to świadoma i zdecydowana kobieta, która ma dokładnie sprecyzowane życiowe plany. Chcesz wydobyć z niej odrobinę wzruszenia? Przygotuj niespodziankę, która rozczuli jej serce. Fotoalbum to idealny prezent dla niej na Walentynki. To przede wszystkim praca Twoich rąk, która z pewnością zostanie doceniona. Zaprojektuj karty fotoalbumu w zaciszu własnego domu, korzystając z wygodnego kreatora online na naszej stronie. Masz do wyboru szereg szablonów, które nadadzą Twojemu projektowi unikalnego klimatu.
Wiesz już, że o kobietę warto zabiegać każdego dnia. Czułym gestem, miłym słowem, drobnym upominkiem. Jesteśmy przekonani, że mając fotoalbum zdobędziesz jej miłość kolejny raz. Wspólnie oddacie się wspomnieniom, które uchwycono miesiące, a może lata temu. Uwierz nam, naprawdę warto wracać do takich chwil.

Fotoalbum dla niej

Prezent, którym okiełznasz jego naturę

Walentynki są często postrzegane jako święto, w którym to mężczyźni zobligowani są do sprawiania przyjemności swoim kobietom jakimś podarunkiem. Obalmy raz na zawsze ten mit, przyznając, że taki gest powinien być obustronny. Odpowiednio dobrany prezent dla niego na Walentynki sprawi, że choć na chwilę uda Ci się ugłaskać jego władczy charakter i wzbudzić rzadko okazywane uczucia.
Fotoksiążka zawierająca szereg najpiękniejszych wspomnień będzie strzałem w dziesiątkę. To wyszukany i unikalny prezent, a także fantastyczna pamiątka na wiele lat. Chcesz rozczulić swojego faceta? Zaskocz go samodzielnie zaprojektowaną fotoksiążką, fundując mu niezapomniany powrót do przeszłości. Z pewnością  zadziwisz go interpretacją Waszej miłości, której odzwierciedlenie znajdzie w wybranych przez Ciebie fotografiach.
Jedno jest pewne – z nami każde święto spędzisz w nadzwyczajny sposób, bo Twoje wspomnienia będą trwały w nieskończoność.

Książka na walentynki