Fotoksiążka na Walentynki - idealny prezent dla drugiej połówki

Możecie mówić wszem i wobec, że nie lubicie Walentynek, ale chyba wszyscy przyznacie, że przesłanie, jakie to Święto niesie ze sobą, jest godne pochwały. Oczywiście miłość należy pielęgnować każdego dnia, a kwiatki kupować nieco częściej niż raz do roku ;-) Ale chyba zgodzicie się z nami, że nic tak nie ucieszy drugą osobę, jak własnoręcznie zaprojektowany prezent… i nic tak nie wzruszy, jak wspominanie najlepszych chwil i momentów w życiu przy kubku gorącej herbaty z najbliższą osobą u boku... Połączcie więc te dwie rzeczy, a łatwo otrzymacie prezent idealny - Fotoksiążkę!

Najpiękniejsze prezenty to te, w które włożyliśmy trochę wysiłku. A co jak co, ale Fotoksiążka nie zrobi się sama ;-) Macie do dyspozycji od 28 do aż 160 stron, które tylko czekają na Wasze zdjęcia i teksty. Na każdej stronie możecie dodać ich nieograniczoną ilość, a całość okrasić mnóstwem dodatków, ramek i klipartów. Jest w czym wybierać! Ten, kto raz dał się omamić przygodzie z projektowaniem fotoksiążki, po dziś dzień wraca po kolejne :-) Nie daj się więc prosić i stwórz oryginalny walentynkowy prezent, wybornie się przy tym bawiąc!

Niezłym pomysłem jest również podarowanie ukochanej osobie Fotokalendarza. Zapytacie, że jak to?! Toż to już luty! A my wam odpowiemy: każdy moment jest dobry na zaprojektowanie Fotokalendarza. Wszak możesz go rozpocząć od dowolnego miesiąca! Ten walentynkowy możecie właśnie rozpocząć się od lutego, dzięki czemu stworzycie swoistą tradycję obdarowywania się co rok wyjątkowym walentynkowym prezentem, na którym zaznaczycie ważne dla Was daty, święta, zaplanowane wyjazdy, kina, wspólne kolacje na najbliższy rok, czyli wszystkie większe i mniejsze rzeczy, tworzące naszą rzeczywistość :-)

Udanego projektowania!