Fotoksiażka komunijna - przepiękna pamiątka I Komunii Św.!

I Komunia Święta jest chyba pierwszym tak ważnym i doniosłym dniem w życiu naszego dziecka. To moment, który na długo pozostaje w pamięci, zarówno rodziców, jak i głównego jej bohatera. Obok (niewątpliwie towarzyszącej temu wydarzeniu) bańki materialno-prezentowej, która z roku na rok staje się coraz większa, postarajmy się nie zapomnieć o sferze niematerialnej… Po to, aby nasz syn czy córka zapamiętali ten dzień nie tylko z uwagi na wymarzone, często drogie prezenty, jakie otrzymają… Idealnym upominkiem jest Fotoksiążka komunijna. W twardej, laminowanej oprawie, na najwyższej jakości papierze, wypełniona po brzegi najpiękniejszymi ujęciami z tego wzruszającego dnia. To również idealny prezent dla rodziców chrzestnych oraz dziadków!

Fotoksiążka z Pierwszej Komunii Św. to ponadczasowa pamiątka, do której zawsze powrócicie z nostalgią. Piękne, dedykowane szablony, mnóstwo miejsca na zdjęcia, daty i opisy – to wszystko sprawia, że staje się ona swoistą kroniką rodzinną. Warto takie wspomnienia pielęgnować i powracać do nich jak najczęściej, szczególnie w czasach pędzącego konsumpcjonizmu i widocznego na każdym kroku materializmu… Gwarantujemy, że fotoksiążka komunijna przeglądana po latach, wzbudzi olbrzymi przypływ wspomnień i wzruszeń. Poniżej wybraliśmy dla Was kilka wyjątkowych, dedykowanych szablonów, które z uwagi na subtelny, delikatny charakter, będą idealnym tłem, zarówno dla zdjęć w kościele, jak i rodzinnych spotkań już po uroczystości (po kliknięciu w nazwę szablonu zostaniecie przekierowani na odpowiednią podstronę):

Pamiątka komunijna

 

Pierwsza komunia

I komunia

Słoneczny

Turkusowe wzorki

 

Błękit wspomnień

 

 

 

Świetną alternatywą dla fotoksiążki komunijnej będzie fotoalbum komunijny! To nasz ekskluzywny fotoprodukt, nieco droższy, ale i robiący duże większe wrażenie na obdarowanym. Jest bardzo trwały, wytrzymały, a co najistotniejsze – drukowany na najwyższej jakości grubym papierze fotograficznym (aż 800 g/m!). Dzięki czemu jego strony wytrzymają wiele, wiele lat w nienaruszonym stanie, nawet pomimo codziennego przeglądania. Dzięki kunsztownemu wykonaniu, fotoalbum idealnie sprawdzi się jako prezent dla rodziców chrzestnych i dziadków. Więcej o tym wyjątkowym fotoprodukcie przeczytacie tutaj: /blog/fotoksiazka-fotoalbum-czym-sie-od-siebie-wlasciwie-roznia

 

Zachęcamy więc – dbajcie o wspomnienia i zatrzymujcie je na kartach naszej fotoksiążki. Bo naprawdę warto...

 

Owocnego projektowania!