Fotoksiążka dla szkoły, fotoksiążka dla przedszkola

Każda okazja jest dobra, aby stworzyć fotoksiążkę. Jednak do najważniejszych okazji w życiu każdego przedszkolaka czy ucznia jest zakończenie roku. Dlatego właśnie proponujemy Wam stworzenie nowej tradycji w każdym przedszkolu i szkole. To nie tylko wspaniała pamiątka dla Waszej placówki. Fotoksiążka to pamiątka na całe życie dla Waszych podopiecznych i ich rodziców oraz opiekunów. Warto stworzyć kolekcję wszystkich klas, oddziałów i roczników w jednym miejscu, aby po wielu latach spojrzeć na ogromną ilość zdjęć waszych wychowanków i przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia i historie, które opisaliście we własnej fotoopowieści.

fotoksiążka dla szkoły, fotoksiążka dla przedszkola

Czy to w szkole, czy w przedszkolu nie brakuje ważnych uroczystości i wydarzeń. Niech towarzyszy im zawsze aparat, aby uwiecznić te najzabawniejsze i najciekawsze momenty. Począwszy od pasowania na przedszkolaka lub ucznia, wycieczki do lasu, do muzeum czy skończywszy na przedstawieniach dla Babci, Dziadka oraz Mamy z okazji ich świąt. Niech każdym Jasełkom też towarzyszy oprawa zdjęciowa. Zachowacie te wspomnienia w fotoksiążce :)

Stworzenie fotoksiążki dla grupy dzieciaczków jest banalnie proste. W naszym serwisie macie zestaw gotowych, kolorowych tematycznych szablonów - możecie wybrać dowolny wzór lub coś bardziej klasycznego jak np. szablon Tablica lub Zeszyt. W następnym kroku dodać należy zdjęcia z dysku komputera... i rozpoczynamy projektowanie: dodajemy ramki, maski, dodajemy teksty i opisy pod zdjęciami. Chcecie stworzyć kolejny podobny projekt dla następnej grupy? Wystarczy skopiować gotowy projekt w koszyku i nowy wzór macie już gotowy - wystarczy podmienić tylko zdjęcia. Prawda, że proste? Nie ma zatem na co czekać - pokażcie wszystkim, że to proste, a do tego niezwykle tanie.