Nowości na Pixbooku! Nowe szablony Fotoksiążek i Fotokalendarzy

I nie wiadomo kiedy i dlaczego, znów lato przeminęło, a za pasem jesień. Na razie dość nieśmiało daje o sobie znać chłodnymi porankami, przez co wstawanie do pracy czy szkoły staje się swoistą męką :-( W ciągu dnia przegrywa z, wciąż ciepłym, słońcem, aby po zmroku znów się rozgościć i opatulić swoim nieprzyjemnym uściskiem… My walczymy z jesienną chandrą nie tylko gorącą herbatą. Wymyślamy dla Was co rusz nowe szablony. Żeby nie było Wam nudno. Żeby nie było Wam smutno. I dziś przychodzimy z zacną “dostawą” świeżutkich teł. Tradycyjnie już - idealnych dla codziennych zdjęć, szkolnych fotek, wakacyjnych ujęć, jak i fotografii “od święta”:


Szablon “Pastelowa kronika”

Odrobina retro i romantyczności. Wybierzcie szablon Pastelowa Kronika i umieśćcie w nim Wasze zdjęcia. Pokażcie, jak pięknie na kartach fotoksiażki lub fotokalendarza może wyglądać Wasza czułość i miłość... Jedyne czego potrzebujecie, to piękne fotki i odrobina czasu. W zasadzie tylko 3 minuty. Do dzieła :-)


Szablon “Dookoła świata”

Szablon idealny dla stworzenie fotopamiątki z małych i wielkich podróży. Piękne karty szablonu, Wasze wakacyjne fotografie, opisy, zabawne teksty i kliparty wystarczą, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju zapis Waszych wędrówek. Zacznijcie już od zaraz tworzyć swoją imponująca kolekcję podróżniczych fotokronik.


Szablon “Słoneczne wakacje”

Piękne kolory kart szablonu bardzo jednoznacznie kojarzą się z latem. Wstaw do szablonu Wasze wakacyjne zdjęcia i zaprojektuj fotoksiążkę, której oglądanie będzie jak jasny promień słońca w ponure, jesienne wieczory.


Szablon “Motywacyjny”


Szablon “Na pamiątkę”


Szablon “Szkolny notatnik”

Udanego projektowania!