Personalizowany Fotokalendarz szkolny. Fotokalendarz na rok szkolny.

Przyszło to, co nieuniknione i co niejednego z nas, w czasach młodości, napawało grozą - SZKOŁA ;-) Mimo, iż wówczas nie raz oddalibyśmy wiele za jeden dzień beztroskich wagarów, to dzisiaj, po latach, czasy szkolne i akademickie wspominamy z rozbawieniem, tęsknotą, a zdarza się, że i łezka się w oku zakręci... Był to wszak okres niezapomnianych przygód, prawdziwych przyjaźni i pierwszych miłości, ale i, całkiem już dojrzałej, odpowiedzialności - za siebie oraz swoje wyniki. Wiemy, z perspektywy czasu, że były to lata warte przeżycia. Spróbuj teraz pokazać to swojemu dziecku - pomóż mu docenić i osłodzić nieco ten kilkuletni, szkolny czas. Projektując mu praktyczny Fotokalendarz szkolny :-)

Nasz personalizowany Fotokalendarz na rok szkolny jest nie tylko idealnym prezentem, ale przede wszystkim bardzo praktycznym dodatkiem do szkolnej wyprawki:

  • duży, czytelny format (A4, A3, XXL),
  • 13 wytrzymałych kart (okładka + 12 miesięcy),
  • solidna sprężyna z zawieszką,
  • ponad 80 gotowych szablonów, również w typowo szkolnych klimatach.

Idealną bazę masz :-) A co umieścisz w środku?

Pełna personalizacja kalendariów, mnóstwo dodatkowych teł, klipartów, ramek i innych “czasoumilaczy” daje Wam nieograniczone możliwości! Taki praktyczny upominek pomoże przyjemnie rozplanować Twojemu dziecku czas spędzony w szkole i po szkole oraz będzie idealnym miejscem do "odznaczania" kolejnych, upływających dni, przybliżających go do świąt, ferii czy wakacji. W miejsce zdjęć możecie wrzucić plan lekcji i rozkład zajęć dodatkowych. Na kalendariach zaznaczyć klasowe wycieczki i sprawdziany, zaplanowane wywiadówki i inne szkolne “kamienie milowe” :-) A jeśli skusicie się i na zdjęcia, to możecie dodać ich dowolną ilość, w dowolnej konfiguracji!

Nie zapominajcie o przyjemnych rzeczach - przecież rok szkolny, to nie tylko obowiązki, ale także przyjemności! Macie już zaplanowane szkolne wycieczki? Zaznaczcie je w kalendarzu! Urodziny Twojego szkraba? Wpiszcie je koniecznie! Urodziny czy rocznicę ślubu ukochanych dziadków? Muszą się tak znaleźć! Rodzinne wyjazdy do zoo albo planetarium? A jakże! Taki luźny plan pomoże idealnie i Tobie rozplanować swój czas. A jeśli czegoś zabraknie na etapie projektowania kalendarza, zawsze możecie dopisać to później. Pamiętajcie, że nasz fotokalendarz możecie rozpocząć do dowolnego miesiąca, więc jest idealny i na rok szkolny czy akademicki, ale również na ten “klasyczny”: od stycznia. Bądź na każdy inny okres, który jest dla Was istotny.

Owocnego projektowania!