Zdjęcia – najlepsza pamiątka Chrztu Świętego 

Chrzest święty maleństwa jest rodzinnym przeżyciem i radosną uroczystością. Rodzice dziecka na zawsze zapamiętają dzień, który dla ich pociechy oznacza wejście do Bożej rodziny. Niemowlę nie jest świadome tak ważnego wydarzenia, dlatego zdjęcia dokumentujące jego przebieg będą trwałą i wartościową pamiątką. Zaprojektuj fotoksiążkę, by po latach na nowo wzbudzić emocje z tego pięknego dnia. 

Wyjątkowe wspomnienia 

Dzień chrztu świętego jest okazją do zgromadzenia najbliższej rodziny w jednym miejscu. Oczy wszystkich zwrócone są na uroczą istotę, która za chwilę otrzyma sakrament z rąk Bożego sługi. To niezwykle podniosły moment, który napełnia rodzinę radością i dumą, ale również napawa stresem. 

Zdenerwowanie jest naturalnym uczuciem, jakie towarzyszy tego dnia rodzicom dziecka (i nie tylko). W przypływie emocji może umknąć coś ważnego, a tak wyjątkowy dzień koniecznie trzeba utrwalić! Zatrudnij fotografa, który zajmie się wykonywaniem profesjonalnych kadrów. Ty będziesz mieć jeden obowiązek mniej, a ktoś zajmie się wykonywaniem zdjęć, z których powstanie wyjątkowa pamiątka chrztu. 

album ze chrztu

Spraw dziecku najpiękniejszy prezent 

Sakrament przyjęcia chrztu świętego oznacza podarunki, które będą w przyszłości dla dziecka wartościową pamiątką. Biżuteria czy ubranka na nowo wzbudzą po latach wachlarz pięknych emocji, lecz to zdjęcia będą tym, co najlepiej ożywi wspomnienia. 

Fotoksiążka to poruszający prezent, który po latach nabierze szczególnego znaczenia. Dziecko, już jako kilkulatek, będzie bardziej świadome powagi tak ważnego wydarzenia, i na pewno dostrzeże piękno całej ceremonii. Poza tym chyba każda pociecha uwielbia oglądać swoje zdjęcia sprzed lat. Kadry ukazujące słodkiego bobasa w białej szacie będą wywoływać niepohamowany zachwyt. 

Oprawa dla Twoich zdjęć 

Fotoksiążka ze zdjęciami z chrztu świętego będzie piękną rodzinną pamiątką. W Pixbook zaprojektujesz każdą stronę w sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Nasi specjaliści przygotowali bogaty wybór szablonów, które idealnie sprawdzą się na tę uroczystość. Dla chłopca wybierz szablon w kolorach bieli i delikatnego błękitu, dziewczynce zaś spraw fotoksiążkę, której główną barwą jest róż. Za kilka lat urocze kadry maleństwa będą jednymi z najczęściej oglądanych w rodzinnym gronie. 

pamiątka chrztu świętego

Prezent od rodziców chrzestnych 

Tradycją w polskim kościele jest wyznaczenie pary osób, które będą pełnić funkcję rodziców chrzestnych. Przez kolejne lata będzie spoczywać na nich spora odpowiedzialność. Niech ta piękna wspólna droga rozpocznie się prezentem, która szybko znajdzie się w gronie wartościowych pamiątek. 

Fotoksiążka na chrzest chłopca lub dziewczynki to symboliczny dar dla maleństwa. Naszą propozycją dla rodziców chrzestnych jest fotoksiążka LUX w twardej oprawie introligatorskiej. Błyszcząca ekoskóra czy beżowy len to tylko dwie spośród wielu opcji. 

Fotoksiążka na chrzest – utrwal rodzinną tradycję 

Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów i niepowtarzalnej ofercie udało nam się zyskać szerokie grono zadowolonych klientów. Wielu z nich regularnie do nas wraca, oprawiając kolejne wspomnienia w barwne okładki naszych albumów. Na podstawie dotychczasowych zakupów udało nam się wyróżnić dwa rodzaje klientów – takich, którzy podsumowują cały rok w zdjęciach, i tych, którzy zamawiają fotoksiążki po wyjątkowych okazjach. Do której grupy należysz? 

Zdjęcia zawsze były ważnym rodzinnym spoiwem. Dzięki nim można zachować pamięć o tych, którzy już odeszli. Fotoksiążka pełna kadrów będzie trafnym wyborem jako pamiątka na chrzest. Oprócz utrwalenia uroczystych chwil, dziecko po latach będzie mogło poznać osoby, których być może już nie ma w rodzinnym gronie. Przechowywanie takich wspomnień warto przekuć w tradycję i kontynuować ją przez kolejne pokolenia. Powrót do głębokich korzeni może okazać się niezwykle fascynującym doświadczeniem. 

prezent na chrzest

Skomponuj własny album 

Kilka dni po ceremonii do Twoich rąk trafią wreszcie wyczekane zdjęcia od fotografa. Ileż emocji wywołują kadry uchwycone profesjonalnym okiem! Wizerunek niewinnego maleństwa, które wkracza właśnie w kolejny etap swojego życia, może wzruszyć do łez. 

Takie kadry koniecznie musisz wyeksponować. Z kompletu zdjęć przygotuj wyjątkowy album, który zajmie w sercach członków rodziny szczególne miejsce. Fotoksiążka na chrzest, pełna fotograficznych wspomnień, graficznych elementów i pięknych cytatów, to prawdziwy, pamiątkowy skarb! Zaprojektuj własny album w naszym prostym edytorze. 

Wspomnienia z rodzinnego domu 

Pojawienie się na świecie maleńkiej istoty oznacza wiele zmian w życiu mamy i taty. Rodzinne gniazdo wypełnia słodkie gaworzenie i zapach różowiutkiej skóry noworodka. Zdjęcia z okresu niemowlęcego są pierwszymi wspomnieniami z rodzinnego domu. Chyba nie ma rodzica, który w pierwszych miesiącach życia swojej pociechy nie rejestruje każdego uśmiechu telefonem z aparatem. Komu zdarzyło się wielokrotnie zapełnić pamięć smartfona zdjęciami i filmikami bobasa – ręka w górę! 

Malutka pociecha ma zwykle kilka tygodni lub miesięcy, gdy rodzice decydują się poddać je sakramentowi chrztu. To ważne wydarzenie będzie wyjątkowym wspomnieniem z rodzinnego domu. Warto zadbać o to, by nadać mu oryginalną oprawę, która przetrwa lata pomimo intensywnego użytkowania. 

Zapis dziecięcych wspomnień 

Rodzinny dom kojarzy się z matczynym ciepłem, zapachem ulubionego ciasta czy przyjemnymi nawykami. I choć maluch niewiele pamięta z pierwszych lat swojego życia, na szczęście dzięki zdjęciom można odtworzyć wiele wydarzeń i pokazać je dziecku w późniejszym okresie. 

Przeglądanie zdjęć z dzieciństwa jest bardzo przyjemne, a powrót do radosnych wspomnień to sprawdzony sposób na zacieśnianie rodzinnych więzi. Kreuj rzeczywistość i utrwalaj dziecięcy świat w kolorowych kadrach. Co jakiś czas zbierz najciekawsze fotki i stwórz z nich kolejną fotoksiążkę, którą zachowasz w formie bezcennej pamiątki dla Twojego dziecka. Z biegiem lat dorosły już człowiek odnajdzie w nich prawdziwe wartości, które z zaangażowaniem będzie przekazywać kolejnym pokoleniom. 

zdjęcia z chrztu