Black Friday 2022 – poznaj naszą promocyjną ofertę!

Czarny Piątek coraz bliżej! Kto już zaciera ręce na najgorętsze promocje tego roku? W Pixbook nie zabraknie atrakcji dla miłośników fotografii. Poznaj naszą ofertę i już teraz przygotuj się na Black Friday 2022!  

pixbook black friday 2022

Amerykańska tradycja w Europie 

Czy wiesz, że Czarny Piątek obchodzony jest w Polsce od 2015 roku, a w Stanach miał swój początek już w latach 60.? Źródłem zakupowego szaleństwa jest Święto Dziękczynienia, a właściwie parada organizowana dzień później na ulicach amerykańskich miast. Obecność tłumów wykorzystywali sprzedawcy w USA, otwierając każdego roku swoje sklepy, by zaoferować towar w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Kiedy Black Friday 2022 w Polsce? 

Dzień promocji i zniżek uznaje się za ruchome wydarzenie, podobnie jak Święto Dziękczynienia, które obchodzi się w Stanach w czwarty czwartek listopada każdego roku. Nietrudno się domyśleć, że dzień ten nie przypada na konkretną datę w kalendarzu. W tym roku Black Friday obchodzimy 25 listopada. Przygotuj się na promocje, jakich dawno nie było! 

Black Friday – promocje w Pixbook 

Nie wyobrażamy sobie, by tego dnia nie zorganizować dla Ciebie czegoś absolutnie wyjątkowego. Darzymy szczerą miłością klientów, którzy tak jak my zafiksowani są na punkcie zdjęć i uwielbiają utrwalać wspomnienia w oryginalnej formie. 

Podczas Black Friday zamówisz u nas swoje ulubione fotoksiążki co najmniej o 30% taniej niż zwykle! Oznacza to jeszcze więcej pamiątkowych wspomnień, jeszcze więcej powodów do radości i jeszcze więcej oszczędności! Produkty objęte promocją to fotoksiążka w formacie A4 oraz kultowa kwadratowa fotoksiążka o boku 24 cm. Nie przegap takiej okazji i stwórz fantastyczne prezenty na święta, rocznice ślubu oraz urodziny bliskich. 

Fotokalendarz A3 – sposób na praktyczny prezent 

Personalizowany kalendarz z wybranymi zdjęciami? Trzy razy tak! 

  • doskonały pomysł na prezent 

  • praktyczna opcja zaznaczania dat 

  • zdjęcia bliskich przez cały rok w zasięgu wzroku 

Tym razem możesz pozwolić sobie na więcej, bo promocja obowiązuje przy zakupie minimum 6 sztuk. Komu sprezentować tak wyjątkowy podarunek? Zapominalskim dziadkom, którym zawsze umykają rodzinne uroczystości, nastoletniej kuzynce, która kocha podróże i ma bzika na punkcie flamingów (taaak, mamy taki szablon!) czy drugiej połowie, by podkreślić, jak wiele Was łączy. Może sprawisz sobie osobisty egzemplarz, który zawiśnie nad Twoim firmowym biurkiem? Może podzielisz się upływającym czasem z bliską przyjaciółką? 

Uwielbiaj Black Friday tak jak my! 

Promocyjna oferta Pixbook nie zawodzi 

Daj się ponieść zniżkowemu szaleństwu i utrwal wspomnienia w dobrych cenach. Projektuj własne opowieści i zapisuj je na kartach naszych fotoproduktów, by mieć co opowiadać następnym pokoleniom! Nie zmarnuj okazji, bo najbliższa powtórzy się dopiero za rok, a nie masz pewności, czy będzie tak samo kusząca :) 

Bądź w gotowości na Black Friday – startujemy już niebawem! Wyczekuj naszych promocji, by zaskoczyć bliskich pięknymi prezentami i sprawić sobie coś równie wzruszającego. Do zobaczenia w Pixbook!