Upominki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. Wzory dyplomów do wydruku

Nastała upragniona wiosna. Większość uczniów odbiera to jako sygnał zbliżających się wakacji. Zakończenie roku szkolnego coraz bliżej a Ty nie masz pomysłu na upominek? Skorzystaj z naszych podpowiedzi na pamiątki szkolne i utrwal najpiękniejsze wspomnienia Twojego dziecka ze szkolnych czasów.

Pamiątki dla uczniów na zakończenie szkoły

Choć do końca roku szkolnego pozostało jeszcze kilkanaście tygodni, rodzice oraz nauczyciele już teraz zastanawiają się, czym sprawić przyjemność dzieciom. Za uczniami wiele miesięcy wytężonej pracy i stawiania czoła szkolnej rzeczywistości. Niejeden narzekał w tym czasie na wymagających nauczycieli, dzielnie opanowując trudny materiał. Pora przygotować im w nagrodę symboliczne upominki.

Zapewne każdy rodzic ma swój własny sposób nagradzania dziecka z okazji zakończenia roku szkolnego. Tym bardziej drobne upominki dla uczniów wręczane podczas rozdania świadectw powinny być skromne i nie obciążać za bardzo rodzicielskiego budżetu.

książka na zakończenie szkoły

Upominek pełen wspomnień

Wybierając pamiątki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego, należy zastanowić się, jaki tryb życia prowadzi każdy z nich. Większość żyje szybko – od sprawdzianu do sprawdzianu, poprzez zajęcia dodatkowe i ewentualne korepetycje. Wielu z nich zdoła znaleźć czas na krótkie spotkania z rówieśnikami. Czy tak mają wyglądać szkolne wspomnienia?

Na szczęście w programie szkolnym znalazło się także miejsce na ciekawe imprezy i klasowe wyjazdy. To właśnie one będą stanowić trzon, na którym opierają się najlepsze chwile. Naszą propozycją na skromny upominek jest fotoksiążka mini. Pomieści aż 50 fotografii w tradycyjnym formacie. Perforacja umożliwia łatwe odrywanie, co z kolei pozwoli dzielić się wspomnieniami z rówieśnikami. Wymieniając się fotkami, mogą wpisywać na odwrocie dedykacje.

Alternatywą dla takiego upominku są klasyczne odbitki. Możesz zdecydować się na jedno klasowe zdjęcie i wywołać je w większym formacie lub przygotować zestaw fotek podsumowujących szkolny rok. Pamiętaj, że oprócz zawartości liczy się także opakowanie! Ozdobne pudełko lub fikuśna wstążka z pewnością wywołają zachwyt wśród obdarowanych.

upominek dla uczniów

Oryginalne upominki dla uczniów na koniec szkoły

Szukasz prezentu, który wyróżni się na tle pozostałych? Kolejną propozycją są fotomagnesy, które mogą znaleźć się na lodówce czy tablicy magnetycznej. Idealne miejsce do ekspozycji wyjątkowych wspomnień! Fotomagnesy dostępne są w kilku formatach. Prawdziwą furorę robią magnesy w kształcie kwadratu – upominek wprost idealny dla dzieci i młodzieży z pokolenia Instagrama.

Jak przygotować idealny prezent dla uczniów?

Upominki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego powinny być wzruszające, a jednocześnie zabawne. Czasem jedno zdjęcie przywoła emocje, których nie są w stanie sprowokować nawet najpiękniejsze słowa. Dlatego skorzystaj z naszej rady podczas przygotowywania prezentów i zaopatrz się w jak największą ilość zdjęć. Nawet jeśli nie zamierzasz użyć ich wszystkich, wybierz spośród wielu to, które trafnie oddaje klasową atmosferę.

Poproś też innych rodziców o podsyłanie zdjęć na skrzynkę e-mail lub oznaczanie Cię przy klasowych zdjęciach trafiających do mediów społecznościowych. Ustal jakiś termin i poproś o jego przestrzeganie. Możesz co kilka dni lub raz w tygodniu wysyłać w tej sprawie powiadomienie – to zaangażuje innych do działania.

Nie zapominaj, że przed zatwierdzeniem projektu możesz go dowolnie edytować. W naszym kreatorze online z łatwością dodasz tekst, kliparty, śmieszne ozdobniki lub wykadrujesz zdjęcia, nadając im osobistego charakteru.

Dodatek od serca

Upominki dla uczniów na koniec roku szkolnego to świetny pomysł, ale postaraj się jeszcze o drobiazg, który będzie wyrazem zaangażowania i przywiązania do szczegółów. Co powiesz na imienny dyplom dla każdego z uczniów? Można go z łatwością wydrukować w domowych warunkach. Sprawdź nasze propozycje na wzór dyplomu do wydruku:

pobierz


Taki zestaw, składający się z dyplomu oraz upominku, będzie wspaniałym podarunkiem dla każdego ucznia!