Prezent dla wychowawcy na koniec roku

Wielkimi krokami dla milionów uczniów w całej Polsce zbliża się zakończenie roku szkolnego. I choć w tym roku zakończenie niewątpliwie przybierze nieco inną formę, to warto przygotować dzieciom pamiątkę, którą będą mogły wspominać przez lata.

Czas aktualnie spędzany w domu to dobry moment, by już teraz pomyśleć o prezencie dla wychowawcy na koniec roku szkolnego, niezależnie od tego czy będzie ono miało formę jak zwykle, czy przelotem spotkamy się na przekazaniu świadectw z zachowaniem zasad bezpieczeństwa .

Prezent dla wychowawcy na koniec roku - poznaj naszą propozycję.

Na prezent dla wychowawcy świetnie nada się klasyczna fotoksiążka. Poproś o pomoc swoje dziecko i  wspólnie wybierzcie zdjęcia, które wypełnią karty fotoksiążki. Na pewno jest tego sporo. Zdjęcia z ważnych uroczystości szkolnych, wycieczek do teatrów i muzeów są znakomitą bazą do stworzenia fotoksiążki. Ciekawym rozwiązaniem może być dodanie zabawnych napisów, np. powiedzonek wychowawcy, które zapadły w pamięć Twojemu dziecku. Każdy nas pamięta te najpopularniejsze:

"Dzwonek jest dla nauczycieli, a nie dla uczniów"

"Z czego się tak śmiejesz? Opowiedz, wszyscy się chętnie pośmiejemy"

"Chcesz poprowadzić za mnie lekcje?"

Wychowawca Twojego dziecka na pewno ma własne.

nauczyciel


 
Jeżeli zdecydujesz się na format A4 pion lub poziom, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. W koszyku zostanie zaproponowane Ci ozdobne pudełko, w które zapakujesz prezent.

Prezent dla wychowawcy na koniec liceum

Zakończenie liceum to okazja nieco większego kalibru. Dlatego na tak ważne wydarzenie proponujemy Ci nasz produkt PREMIUM - czyli Fotoalbum. Czym różni się od wcześniej wspomnianej Fotoksiążki?

Przede wszystkim techniką powstawania obrazu - Fotoksiążka wykonywana jest w technice druku cyfrowego, natomiast Fotoalbum naświetlany jest na światłoczułym papierze srebrowym - w ten sam sposób wykonuje się odbitki. Technika ta daje wyższą jakość obrazu - kolory są jeszcze bardziej żywe i nasycone.

Kolejna róźnica tkwi w okładce. Fotoksiążka oprawiona jest w błyszczący laminat, z kolei okładka Fotoalbumu już w standardzie uszlachetniona jest matowym laminatem oraz wypełniona gąbką, co daje rewelacyjny i ekskluzywny efekt.

Dodatkowo w Fotoalbumie strony możesz rozłożyć na płasko, co ułatwia przeglądanie. Dzięki temu możesz w albumie zamieścić zdjęcie na całą szerokość obu stron. W Fotoksiążce strony łączone są tak jak w tradycyjnej fotoksiążce, w związku z czym nie da się jej rozłożyć na płasko.

Do Twojej dyspozycji oddajemy trzy formaty, zakres stron od 20 do 40 oraz te same możliwości personalizacji.

Bez względu na to, który produkt wybierzecie możecie być pewni, że własnoręcznie zaprojektowany i podarowany od serca prezent, wywoła uśmiech na twarzy wychowawcy i będzie dla niego wspaniałą pamiątką na lata.

Skorzystaj z naszej oferty dla szkół. Znajdziesz tu formaty fotoksiążek idealne na zakończenie roku szkolnego w promocyjnych cenach:

https://info.pixbook.pl/szkolna_2020

Oferta jest ważna do 30.06.2020 r.