Ze względu na ogromne zainteresowanie fotoksiążkami w okresie świątecznym odnotowujemy wzmożony ruch na serwerach, w razie wystąpienia problemów w edytorze on-line, sugerujemy projektowanie fotoksiążki w aplikacji desktopowej - do pobrania tutaj.


Fotoalbum to najwyższej jakości, ekskluzywny i otwierany na płasko foto album z Twoimi zdjęciami. Przepiękna oprawa Twoich wspomnień ze sztywnymi kartami o matowej strukturze oryginalnego papieru fotograficznego.


Fotoalbum będzie wspaniałym prezentem na wyjątkowe okazje. Jego luksusowe wykończenie laminatem matowym oraz gąbką to gwarancja pełnej satysfakcji!

Okładka Fotoalbumu to introligatorski kunszt. Twarda oprawa uszlachetniona w standardzie jest matowym laminatem oraz gąbką, co daje rewelacyjny efekt zarówno dla oka, jak i w dotyku. Ta kombinacja to nasze ulubione połączenie. Okładka wewnętrzna wykonana jest w uniwersalnym czarnym kolorze. Fotoalbum zachwyci i oczaruje Ciebie i Twoich bliskich - gwarantujemy!
Fotoalbum sygnowany marką PixBook to gwarancja precyzji i jakości wykonania. Fotoalbum to zwieńczenie introligatorskiego kunsztu i wykorzystania najnowocześnejszych technologii naświetlania. Idealne odwzorowanie kolorów gwarantują profesjonalne fotolaby, na których naświetlane są karty fotoalbumu. Papier o delikatnej, jedwabistej strukturze zapewnia trwałość przez długie lata. Żywe, nasycone kolory, płynne przejścia tonalne uzyskujemy dzięki japońskim labom Noritsu HD. Sztywne karty tworzą grubość 800 g/m kw.! Imponujący efekt, który robi wrażenie!
Okładka Fotoalbumu to introligatorski kunszt. Twarda oprawa uszlachetniona w standardzie jest matowym laminatem oraz gąbką, co daje rewelacyjny efekt zarówno dla oka, jak i w dotyku. Ta kombinacja to nasze ulubione połączenie. Okładka wewnętrzna wykonana jest w uniwersalnym czarnym kolorze.

Idealne odwzorowanie kolorów gwarantują profesjonalne fotolaby, na których naświetlane są karty fotoalbumu. Papier o delikatnej, jedwabistej strukturze zapewnia trwałość przez długie lata. Sztywne karty tworzą grubość 800 g/m kw.! Imponujący efekt, który robi wrażenie!

Ilość stron to od 20 do 40 w ramach jednego projektu.

Fotoalbum zachwyci i oczaruje Ciebie i Twoich bliskich - gwarantujemy!
Zamówienia realizowane są w terminie do 4 dni roboczych, licząc od prawidłowego przesłania projektu i zaksięgowania płatności. Dokładamy wszelkich starań, aby Twój fotoalbum dotarł bezpiecznie do Twoich rąk. Wysyłka realizowana jest przez renomowaną firmą kurierską. W panelu "Moje zamówienia" możesz w każdej chwili sprawdzić status realizacji poszczególnych zamówień. W "Historii zamówień" natomiast możesz ponownie zamówić zrealizowane już zlecenia.

Zaprojektuj online: wybierz szablon dodaj zdjęcia, teksty ...i gotowe!


DOSTĘPNE SZABLONY