3 pomysły na gwiazdkowy prezent dla najbliższych

Zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia skłaniają nas do przemyśleń na temat kreatywnych prezentów na gwiazdkę. Zazwyczaj pomysłów mamy dużo natomiast kupując już kolejny raz prezent tej samej osobie zaczynamy się zastanawiać co tak naprawdę mogłoby ją zaskoczyć. W gronie najbliższych prezenty kupuje się przeważnie na każde okazje dlatego gdy przychodzi okres świąteczny szukamy czegoś wyjątkowego, czegoś co dana osoba jeszcze od nas nie dostała. Prezent nie zawsze musi być kosztowny aby był zaskakujący, drobne prezenty gwiazdkowe też potrafią wywołać wzruszenie.

pomysł na prezent pod choinkę


Prezent na gwiazdkę  ze zdjęciem – czy to dobry pomysł?

Bardzo często w gronie najbliższych robimy dużo zdjęć, które zazwyczaj trzymamy w telefonach bądź komputerach. Jest to wygodny sposób przechowywania, natomiast czasem zdarza się jakiś problem z urządzeniem i możemy stracić wszystkie swoje cenne pamiątki w postaci zdjęć. Obecnie jest wiele możliwości, które w bezpieczny sposób pozwolą nam zachować te wspomnienia w formie różnych kompozycji. Świetnym pomysłem na gwiazdkowy prezent są zdjęcia, wywołują one dużo emocji i przywołują cudowne wspomnienia. Dobrze skomponowane mogą tworzyć piękną dekoracje wnętrza.


Kilka pomysłów na prezent ze zdjęciem

Spotkania przy świątecznym stole często są kojarzone z rodzinnym oglądaniem zdjęć. Są one  uchwyceniem różnych ważnych wydarzeń bądź wesołych chwil dlatego proponujemy aby  w tym magicznym okresie prezent na gwiazdkę ze zdjęciem były zaskoczeniem dla najbliższych.  Poniżej przedstawiamy 3 propozycje na gwiazdkowy prezent ze zdjęciem.

1. Fotoalbum

W naszej ofercie możecie znaleźć mnóstwo pomysłów na wyjątkowe okazje. Jednym z nich jest fotoalbum, który oferujemy w trzech formatach tj. 15x15, 20x20, 25x25. Zdjęcia zawarte w albumie są naświetlane na papierze fotograficznym.  Posiadamy 106 różnych szablonów, które można wybrać w zależności od oczekiwań. Wstawiając zdjęcia z ważnych dla nas chwil, własny tekst i różne dodatki, możecie stworzyć unikalny prezent, który sprawi ogromną radość obdarowanej osobie.

2. Fotoksiążka

Do stworzenia  własnej, wyjątkowej historii świetnie sprawdzi się fotoksiążka. Cechuje ją wysokiej jakości wydruk, papier kredowy oraz twarda okładka. Dodatkowo produkt ten może zostać zapakowany w eleganckie, prezentowe pudełko. Wspomnienia zawarte w takiej formie są świetnym, pomysłem na prezent gwiazdkowy, który gwarantuje swoją niepowtarzalność.

3. Fotokalendarz

Jest to niesamowity sposób na prezent, który może zawierać zdjęcia, tekst, różne dodatki, a co najważniejsze możemy wybrać ważne dla nas daty, które będą wyróżnione w tym fotokalendarzu.  Oferujemy sześć formatów, w których wykonujemy ten produkt tj. A3 pion, A3 poziom, A4 pion, A4 poziom, XL oraz A5 biurkowy. Dodatkowo dostępnych jest aż 138 szablonów do wyboru. Taki prezent przez cały rok, a nawet dłużej, na pewno będzie cieszył każdą osobę, która go dostanie.