Mamy najlepsze prezenty na zakończenie szkoły!

Kto już czuje ten moment, w którym zaczną się wakacje? Większość uczniów rozpoczęła już odliczanie! Zanim jednak Twoje dziecko uda się na zasłużony odpoczynek, spraw mu i wychowawcy pamiątkowe upominki. Sprawdź, jakie to proste!

Fotograficzne podsumowanie roku szkolnego

Wakacyjna, niczym nieograniczona swoboda jest tym, na co czekają wszyscy uczniowie. Rozpoczęcie błogiego odpoczynku warto uprzyjemnić dziecku pomysłowym podarunkiem, który utrwali wspomnienia i ubarwi leniwie upływający czas. Wiemy, że podczas letniej przerwy dzieciaki nie chcą mieć ze szkołą nic wspólnego, ale uwierz nam na słowo – prezent w stylowym wydaniu skutecznie przełamie ten schemat!

Naszą propozycją jest fotoksiążka szkolna pełna kolorowych kadrów. Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 140 tematycznych szablonów, które jednoznacznie nawiązują do szkolnych i wakacyjnych przygód. Bajeczne, kolorowe, pomysłowe – idealne dla dziecka zarówno w wieku wczesnoszkolnym, jak i dorastającego nastolatka. Możesz stworzyć personalizowaną fotoksiążkę jako sprawdzony prezent na koniec roku szkolnego dla ucznia. Dodaj naklejki, cytaty, życzenia – wszystko, co nawiązuje do charakteru absolwenta – i podaruj mu wraz ze słowami uznania za wytężony, wielomiesięczny wysiłek.

Mamy najlepsze prezenty na zakończenie szkoły

Dla nauczyciela z nieprzeciętną pasją

Co podarować nauczycielowi na koniec roku szkolnego? Ta kwestia spędza sen z powiek nie tylko trójce klasowej. Coraz częściej uczniowie składają się na prezenty, które następnie wręczają kadrze pedagogicznej po wybrzmieniu czerwcowego dzwonka. W modzie niezmiennie pozostają karnety i vouchery do zrealizowania w wybranych sklepach, ręcznie robione podziękowania w różnorodnej formie oraz tradycyjnie kwiaty i słodkie upominki.

A jaki prezent dla wychowawcy na koniec roku szkolnego? Tu już warto zatrzymać się na dłużej i przygotować coś oryginalnego. Co lepiej utrwala wspomnienia jeśli nie zdjęcia? Uśmiechnięte twarze uczniów oraz wychowawcy w zasadzie mówią same za siebie – między grupą uczniów a prowadzącym wytworzyła się więź, której można tylko pozazdrościć. Jeśli masz w swojej kolekcji radosną, klasową fotkę, zaprojektuj fotoobraz szkolny w jednym z 15 formatów.

Mamy najlepsze prezenty na zakończenie szkoły

Fotoobraz na prezent? Oryginalnie!

W odmęcie powtarzalnych upominków fotoobraz jako prezent na koniec roku szkolnego dla nauczyciela będzie ponadprzeciętny i na pewno trafi w jego gust. Jeśli więc planujesz podarować pamiątkę, która mocno odbiega od tradycyjnych, zaprojektuj fotoobraz, używając jednego z naszych autorskich szablonów. Wśród propozycji znajdują się pomysły na tablo, kolaże czy tablice w stylu memo, nie zabrakło też szablonów z miejscem na jeden wymowny kadr. Wybór należy do Ciebie :)

Ciekawe pomysły na prezent na koniec roku szkolnego

Nie dziwi nas chęć poszukiwania tego, co oryginalne – coraz częściej zauważamy to wśród naszych klientów, którzy nieustannie projektują personalizowane produkty ze zdjęciem. Chcesz zasilić to grono i podarować swojemu dziecku coś innego niż zwykle? Poznaj nasze propozycje na upominki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. Na końcu wpisu znajdziesz bonus – wzory dyplomów do wydruku, które wraz z fotoprezentem stworzą fantastyczny duet dla przedszkolaka lub małego ucznia. Z radością zaobserwujesz, z jakim zaangażowaniem kilkulatek będzie dzielił się wspomnieniami z otoczeniem.

Mamy najlepsze prezenty na zakończenie szkoły

Wakacje czas start!

Już za chwilę dzieciaki odpoczną od sprawdzianów i wyczerpującej nauki, w pełni korzystając z uroków upalnego lata. Co robić w wakacje, aby można by było zaliczyć je do niezapomnianych? Przede wszystkim warto korzystać z każdego dnia i nie tracić cennych sekund z wolnego czasu :) Wycieczka za miasto, wypad w góry czy spotkania z rówieśnikami z pewnością dostarczą wrażeń i urozmaicą codzienność. Może chcesz wysłać dziecko na obóz lub zorganizować dziecięce garden party? Zachęcaj swoją pociechę do aktywności, z których pozostaną miłe wspomnienia!

Zgodzisz się z nami, że wakacyjne kadry znacznie różnią się od tych, które wykonuje się w trakcie roku szkolnego. Te pierwsze przepełnia radość i energia, których nic nie jest w stanie przebić. Utrwalaj dziecięcy uśmiech, zapamiętuj w kadrach cudowne chwile, twórz wspomnienia! Gotową kolekcję możesz ponownie wywołać, wykorzystując do tego jeden z naszych fotoproduktów. Fotoksiążka z wakacji, odbitki, a może kalendarz ze zdjęciami? Zaprojektuj najlepsze wspomnienia swojego dziecka tak, jak chcesz!