Fotoksiążka ze ślubu, fotoksiążka z wesela.

Główną ideą fotoksiążki jest jej ponadczasowość. Bez względu na to czy tworzysz fotoksiążkę jako prezent czy dla siebie - będzie to wyjątkowy skarb, który towarzyszyć Ci będzie przez długie lata.

fotoksiążka weselna

Nie ma lepszej pamiątki niż fotoksiążka, w której uwiecznisz najważniejsze chwile życia swoje i swoich bliskich. :) Oczywiście, prawie na każdym weselu jest kamera - ale kto tak naprawdę wraca do pliku video zapisanego na płycie? Fotoksiążkę weselną możecie umieścić w centralnym miejscu: na półce, na stole - tak, aby do wspomnień wracać dużo częściej. Na pewno bardziej będzie na siebie zwracać uwagę Waszych Gości niż niewielkie opakowanie CD/DVD zalegające na półce. :)

fotoksiążka ślubna

Z pewnością macie na dysku zdjęcia od Waszego fotografa i Gości weselnych - wybierzcie te najlepsze i do dzieła! Specjalnie z myślą o fotoksiążkach weselno-ślubnych nasi graficy przygotowali spory wybór szablonów. Klasyczne w bieli lub w czerni, z eleganckimi wzorami, lekkie, stonowane. A może Wasza impreza była nietypowa? Możecie wybrać dowolny szablon i dostosować go do swojego stylu. W naszej aplikacji stworzycie co tylko Wam się wymarzy. Zdjęcia w projekcie fotoksiążki warto ubarwić nie tylko ramkami, których jest już blisko 100 do wyboru. W aplikacji macie także zestaw czcionek, warto je wykorzystać, aby dodać własne opisy czy specjalne dedykacje.

fotoksiążka z wesela

W fotoksiążce możecie opowiedzieć całą historię Waszej miłości: od momentu zapoznania się, przez okres narzeczeński po ten najważniejszy dzień w życiu czyli ślub. Cała foto opowieść w jednym miejscu. Aby cieszyć się nią przez długie lata.

Jeśli planujecie podarować komuś taki prezent - polecamy nową gamę fotoksiążek ekskluzywnych w naszej ofercie: Fotoalbum Premium, czyli produkt wyższej klasy z otwieranymi na płasko sztywnymi kartami. W standardzie oprawa wykończona jest miłym w dotyku matowym laminatem, zaś dodatkowe uszlachetnienie gąbką w oprawie daje niesamowity efekt. Polecamy wybór tej opcji, gdy chcecie uzyskać naprawdę ekskluzywny charakter prezentu.