Najlepszy prezent na Dzień Kobiet zrobisz sobie sama

Zamiast czekać na upominek od ukochanego zatroszcz się o siebie sama. Po co ci kolejny nietrafiony prezent, który z żalem odłożysz na półkę i pomyślisz sobie, że znowu otrzymałaś nie to, co chciałaś? Żaden mężczyzna nie wybierze czegoś dla ciebie lepiej niż zrobiłabyś to ty sama.

Czas na zmiany

8 marca to dobra okazja do zmian. Wraz z nadejściem wiosny warto, abyś bardziej skupiła się na sobie. Na własnych oczekiwaniach, planach i marzeniach. Dzień Kobiet powinien być motorem do zmian, granicą oddzielającą zimową wersję ciebie - tej rozleniwionej, a nawet czasem marudnej kobietki, do tej wiosennej - uśmiechniętej, pełnej energii, z chęcią do działania.

fotoksiazka_dla_kobiet_00

Dla każdej kobiety

Myślisz, że po takim zachowaniu staniesz się egoistką? Nic bardziej mylnego.  Dzień Kobiet przypada jeden raz w roku, dlatego możesz sobie pozwolić na więcej. Zrób sobie prezent, który sprawi ci radość, przywoła najmilsze wspomnienia i pozwoli cieszyć się twoim szczęściem z drugą osobą. Takim prezentem może być fotoksiążka z szalonych, babskich wyjazdów, na których byłaś z przyjaciółkami albo taka tylko z twoimi zdjęciami, np. gdy wspinasz się na ściance wspinaczkowej i odczuwasz z tego powodu ogromną frajdę. Ile kobiet, tyle pomysłów.

dzien_kobiet_pixbook

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat: jak zaprojektować własną fotoksiążkę to zachęcam cię do wejścia na naszą stronę internetową. Przekonasz się na własne oczy, ile radości może sprawić ci zaprojektowanie własnej fotoksiążki. Nasi graficy pracują w pocie czoła, aby co chwila dostarczać nowe i atrakcyjne szablony. To dzięki nim projektowanie staje się łatwe i przyjemne. Bądź na bieżąco z nowościami i przekonaj się, że warto!

fotoksiazka_dla_kobiet_00

Justyna, pixbook