Jak zrobić fotopamiątkę z wakacji?

Wakacje to idealny czas na poznawanie nowych zakątków świata. Każda wyprawa to nowe, ekscytujące doświadczenie, które poszerza horyzonty i na długo zapada w pamięć. Niestety bywa ona zawodna, pozostawiając po latach w głowie jedynie mgliste wspomnienia z wyprawy do miejsca, które podbiło Twoje serce. Zatrzymaj wspomnienia na zawsze, utrwalając swoje zdjęcia z wakacji w wyjątkowy sposób.

wspomnienia z wakacji

Kolekcjoner kadrów

Niektórzy przywożą z wakacji pocztówkę, inni jakiś wyrób rękodzielniczy – charakterystyczną bransoletkę czy mydełko kupione w regionalnym sklepiku. Tobie proponujemy kolekcjonowanie magnesów. To świetny i niedrogi sposób na utrwalenie wspomnień, które możesz mieć zawsze w zasięgu wzroku. Możesz zapełnić nimi cały front swojej lodówki lub zdecydować się na tablicę magnetyczną, na której będą pojawiać się kolejne fotomagnesy.

Z każdej podróży wybierz jedno, wyjątkowe i charakterystyczne zdjęcie, które będzie zawierać w sobie wszystko, co najlepsze w danym miejscu. To dobry moment na wyrobienie własnego stylu w robieniu zdjęć :) Mogą to być fotografie ujmujących krajobrazów, znanych obiektów lub uśmiechnięte fotki Twojej rodziny. Zdecyduj, czy na Twojej lodówce pojawią się śmieszne zdjęcia z wakacji, czy może będziesz trzymać się jednego rodzaju kadrów. Każdego dnia, wchodząc do kuchni, Twój wzrok spocznie na dowolnym zdjęciu z kolekcji. Z pewnością ciepło się uśmiechniesz na myśl o przyjemnie spędzonym urlopie.

magnesy z wakacji

Fotoksiążka – skarbnica Twoich wspomnień

Jednym z najciekawszych sposobów na zachowanie pamiątkowych zdjęć z wakacji jest stworzenie własnej fotoksiążki. To pamiątka na lata – zarówno dla Ciebie, jak i Twojego potomstwa. Stworzenie takiej książki nie zajmuje wiele czasu, a samo w sobie jest doskonałą zabawą. Jesteśmy przekonani, że Twoje wakacyjne kadry są pełne barw i uśmiechniętych twarzy. Możesz dodatkowo ozdobić je jednym z naszych autorskich szablonów, dodać ramki, cliparty czy teksty na poszczególnych stronach fotoksiążki. Chcesz mieć własną fotoksiążkę? Zapoznaj się z naszym tekstem i stwórz wyjątkową pamiątkę w kilka minut.

zdjęcia z wakacji

Odbitki – stwórz z nich pamiątkową galerię

Kiedy urlop można zaliczyć do udanych? Gdy wracasz z podróży pełen energii, przywożąc zachwyconą rodzinę oraz najpiękniejsze zdjęcia z wakacji. Możesz przechowywać te kadry na wiele sposobów. Wywołaj odbitki, które schowasz w ozdobnym pudełku – zmieści się do niego 100 lub 200 sztuk fantastycznych wspomnień. Możesz także wywołać zdjęcia w kilkunastu rozmiarach – to wszystko możliwe jest w Pixbook. Najlepsze kadry opraw w ramki i powieś na jednej ze ścian.

Rodzinne wspomnienia najlepiej prezentują się w przedpokoju lub w salonie. Rozłożone symetrycznie lub rozrzucone w różnych rozmiarach z pewnością efektownie wypełnią przestrzeń.

Nie zapomnij o pokojach swoich pociech! Tam również możesz powiesić zdjęcia ich uśmiechniętych twarzy na tle egzotycznego obiektu. To piękna pamiątka oraz pretekst do fascynujących rozmów.

Podróże kształcą

…i poszerzają horyzonty. Każdy Twój wyjazd to nowe miejsca, poznawanie odmiennych obyczajów, tradycji, a przede wszystkim ludzi. Nie pozwól, by tak piękne doświadczenia rozpłynęły się w czeluści niepamięci. Utrwalaj wszystko, co jest tego warte, przeglądaj to, co przyprawiło Twoje serce o szybsze bicie i wspominaj czas spędzony z najbliższymi. Po latach nadal będziesz cieszyć się chwilami, które udało Ci się zachować z Pixbook. Wspomnienia w doskonałej jakości, w równie doskonałej cenie – zaufaj nam i ciesz się tym, co ważne!