Fotoksiążka z wakacji, Fotoksiążka z podróży. Jak zaprojektować Fotoksiążkę wakacyjną?

Jesteście przed urlopem czy jeszcze na TE najbardziej oczekiwane dni w roku macie jeszcze przed sobą? Jeśli jesteście już po, to dobrze się składa, bo dziś przychodzimy do Was z garścią pomysłów na stworzenie niezapomnianej, wakacyjnej Fotoksiążki. A jeśli urlop jeszcze przed Wami, tym bardziej czytajcie dalej :-)

Dopasuj szablon Fotoksiążki do swoich wakacyjnych fotografii
Nie sztuka stworzyć fajną Fotoksiążkę z podróży (szczególnie w naszym banalnie prostym kreatorze), ale nad Fotoksiążką opowiadającą fajną, spójną historię, trzeba już nieco dłużej posiedzieć w fotelu ;) Zacznij od wybrania pasującego szablonu, spośród ponad 130 naszych gotowych propozycji. Masz je posegregowane kategoriami. Wśród naszych klientów szał (nie tylko na wakacje) robią takie, jak: “Adventure”, “Na każdą okazję”, “Podróż w pastelach”, “Nasza podróż” oraz nieśmiertelny “Pusty szablon”. Powyższe szablony świetnie podkreślą klimat praktycznie każdych fotografii o dowolnej tematyce. Szczerze polecamy!

Zdecyduj, czy wolisz Fotoksiążkę z samymi zdjęciami czy Fotoksiążkę, której fotografie są jedynie dodatkiem
Mówią, że nic tak nie zatrzymuje wspomnień, jak fotografia. Ale każda dobra fotografia niesie ze mną ekscytującą historię. Przy projektowaniu Fotoksiążki z wakacji sam decydujesz, jak ona będzie wyglądać, co oznacza w skrócie, że nasze gotowe szablony są tylko sugestią. Możesz je przeorganizować, wyrzucić zaproponowane przez nas ramki czy kliparty, a w ich miejsce wrzucić inne, opowiedzieć swoją, własną historię. I okrasić ją zdjęciami w dowolnym miejscu.

Dopasuj liczbę stron do ilości zdjęć...lub na odwrót!
Uważasz, że masz za mało zdjęć, żeby zaprojektować wakacyjną Fotoksiążkę? Nie samymi zdjęciami człowiek żyje! Biorąc pod uwagę, że każde ze zdjęć możesz powiększyć, rozciągnąć, obrócić, dodać ramkę, powielić, to… liczba stron przestaje mieć tu jakieś duże znaczenie. No chyba, że cenowe :-) Pamiętaj, że grubsza Fotoksiążka opłaca się bardziej. A jeśli chcesz zamówić Fotoksiążkę w większej ilości również dla swoich towarzyszy podróży lub na prezent, to odezwij się do nas TUTAJ. Przy ilości powyżej 10 sztuk mamy tam bardzo zacne rabaty. Grzech nie skorzystać!

Wzbogać swoje dzieło dodatkami… bądź nie

Mówią, że nie liczy się okładka, tylko wnętrze, ale dla nas to trochę puste slogany :-D Dlatego masz możliwość uszlachetnić swoją wakacyjną Fotoksiążkę gąbką i/lub wybrać elegancki, matowy laminat. I oczywiście dowolnie ją spersonalizować zdjęciem lub chwytliwym tytułem.

Udanego projektowania!