Co podarować kobiecie z okazji Dnia Kobiet?

Oto pytanie, które spędza sen z powiek większości mężczyzn. Jaki prezent podarować na Dzień Kobiet, by wypaść taktownie w oczach partnerki? Zresztą, 8 marca to święto wszystkich pań, zatem przedstawiciele płci męskiej mają pełne ręce roboty. Oto kilka propozycji na trafiony prezent dla koleżanek z pracy, szefowej, czy wreszcie bliskiej sercu kobiety.

O płci pięknej słów kilka

Kobiety od wieków pełnią ważną rolę w życiu społecznym, politycznym i gospodarczym. Są również obiektem literackich westchnień, wielu uosabiało je z prawdziwym cudem. Od setek lat powtarza się, że mężczyzna odkrył ogień, ale to kobieta nauczyła się z nim igrać. Tak, drodzy panowie! Kobiety są dziś przebojowe i odważnie sięgają po swoje. Nie boją się kierowniczych stanowisk, a w dodatku świetnie łączą obowiązki służbowe z życiem rodzinnym.

Codzienne trudy i zmagania warto doceniać przy najmniejszej sposobności. Zauważona kobieta potrafi dać z siebie wszystko, byle tylko osoby przebywające w jej towarzystwie czuły się szczęśliwie. I jak tu nie sprawić przyjemności kobiecie, która tak bardzo się stara?

co kupić na dzień kobiet?

8 marca Dzień Kobiet – nie zapomnij o prezencie

W ten dzień wręcz nie wypada pojawiać się w pracy z pustymi rękoma. Jeśli pracujesz z gronem kobiet, w dobrym tonie jest sprawienie im drobnej, słodkiej niespodzianki. Mogą to być muffinki z pobliskiej piekarni czy batoniki przewiązane wstążeczką. Klasycznym posunięciem jest zakup świeżych ciętych kwiatów, którymi można obdarować każdą z pań. Taki drobny gest zawsze spotyka się z serdecznym uśmiechem współpracowniczek.

Natomiast co podarować szefowej na Dzień Kobiet? Wszystko zależy od tego, w jakich pozostajecie relacjach. Władcza i surowa pani prezes nie zawsze chce być wyróżniana na tle żeńskiej grupy swoich podwładnych, zatem sprawienie jej bukietu róż i ogromnej paczki czekoladek może być źle odebrane zarówno przez otoczenie, jak i samą zainteresowaną. W dobrym tonie będzie sprawienie jej takiego samego prezentu, co swoim koleżankom z biura. Jeśli natomiast Twoje relacje z szefową są nieco bardziej przyjacielskie, możesz sprawić jej inny podarunek. Ciekawa książka czy kubek z wesołą grafiką z pewnością spotkają się z uznaniem.

Prezent na Dzień Kobiet dla tej Jedynej

Spośród tylu pań, ta najważniejsza dla Ciebie kobieta zasługuje na coś wyjątkowego. Wybranka Twojego życia to przecież nie koleżanka z pracy, lecz kobieta, z którą dzielisz codzienne troski i radości. Dedykowany prezent na pewno sprawi jej ogromną przyjemność. Co to może być? Fotokalendarz to świetny upominek dla dziewczyny na Dzień Kobiet. Ucieszą ją Wasze wspólne zdjęcia na kartach kalendarza, a także zaznaczone przez Ciebie daty – masz taką opcję w naszym kreatorze online.

Trafionym i jakże osobistym prezentem będzie fotoksiążka LUX, którą możesz zaprojektować w Pixbook według swojego uznania. Wybierz format, zdjęcia i szablon, po czym przystąp do twórczej pracy, której efekty będą cudownym zaskoczeniem dla Twojej partnerki. Taki prezent to klasa sama w sobie – zapraszamy do Pixbook! :)

ekskluzywny prezent dla kobiety