Listopad pełen okazji. Kody rabatowe i niższe ceny

W dzisiejszym wpisie mam do przekazania dla Was bardzo istotną informację. Musicie wiedzieć, że ceny na stronie pixbook.pl po 1 grudnia ulegną zmianie. Jeśli chcecie skorzystać z atrakcyjnych rabatów to zachęcam Was do zakupu kodów rabatowych przed tą datą.

Połowa miesiąca listopada to dobry czas, aby z wyprzedzeniem zaplanować zakup prezentów pod choinkę dla najbliższych. W sklepach pojawiły się już czekoladowe mikołaje, zestawy dla niej i dla niego, skarpetki z motywem renifera i wiele innych, nawiązujących do motywu świąt drobiazgów. Do kolekcji brakuje tylko lecącego w tle hitu zespołu Wham! - “Last Christmas”. Ale to właśnie nadrabiamy. 

W ofercie świątecznej znajdziecie zniżki na personalizowane fotoprezenty: fotoksiążkę A4 pion i poziom: 40, 80 i 100 stron oraz na fotokalendarze w formacie A3 i A4. Przygotowaliśmy dwie oferty. Pierwszą na jeden projekt, drugą na różne projekty. Tak by każdy znalazł coś dla siebie i przy okazji był zadowolony. :)

Jak skorzystać z oferty na jeden projekt?

fotoprodukty z jednym projektem

Korzystając z promocji na jeden projekt wystarczy skopiować wybrany kod rabatowy i przypisać go w koszyku do swojego zamówienia. Cena automatycznie zmieni się na promocyjną. Minusem tej opcji jest to, że kody będą działać tylko do 6 grudnia. Po tej dacie niestety nie obniżą ceny. 

Jak działa oferta na różne projekty?

fotoprodukty z różnym projektem

Drugą możliwością jest oferta na różne projekty. Kupując kod gwarantujecie sobie niższą cenę, a przy okazji wydłużacie czas na projektowanie fotoproduktów. Wiemy, że tworzenie własnej fotoksiążki to nie lada wyczyn, w szczególności tej z dużą ilością stron, dlatego kody na różne projekty od dnia zakupu są ważne aż 6 miesięcy.

***

Nadal nie wiecie, z której oferty skorzystać? Napiszcie do nas na FB. Agata odpowie na najbardziej nurtujące Was pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.  

Justyna, pixbook