3 pomysły na Mikołajki w pracy. Poznaj propozycje do 50 zł!

Pierwsze dni grudnia to już ten czas, kiedy można na własnej skórze odczuć świąteczną atmosferę. Powoli kształtuje się radosny nastrój, którego główne składniki to życzliwość i szczery uśmiech. Mikołajki są tuż za rogiem! Z pewnością obdarujesz swoich najbliższych, ale pomyśl też o osobach, z którymi codziennie realizujesz się zawodowo. Poznaj ciekawe pomysły na prezent na Mikołajki do 50 zł.

Niespiesznie twórz cuda

Czy istnieje recepta na szczęście, jeśli akurat znajdujesz się u progu ponurej zimy? Napiszmy to sobie otwarcie – tegoroczne prognozy nie są zbyt optymistyczne. Specjaliści oznajmiają, że w tym roku będziemy spędzać święta w jesiennej aurze. Czy można temu zaradzić? Naturalnie!

Wystarczy, że zamienisz się w dobrego duszka i podrzucisz kilka miłych upominków swoim znajomym z pracy. Mikołajki to idealna pora na takie przyjemności – masz jeszcze sporo czasu na przygotowania. Chcesz zamienić się w radosnego twórcę? Sprawdź, który pomysł na prezent na Mikołajki przypadnie Ci do gustu.

Fotoksiążka w wersji mini – idealna dla kogoś bliskiego z pracy

Ile wspólnych projektów udało się dopiąć na ostatni guzik? Ile imprez zorganizowano wspólnymi siłami? Jeśli masz bliskiego współpracownika, na pewno łączy Cię z nim coś więcej niż tylko kilka godzin wytężonej pracy każdego dnia. To setki fajnych wspomnień i zabawnych momentów, które w formie zdjęć zajmują szczególne miejsce w galerii Twojego smartfona.

fotoksiazka mini na mikojaki

Wykorzystaj ulubione fotki i zaprojektuj symboliczny prezent na Mikołajki. Fotoksiążka mini będzie trafionym upominkiem dla bliskiej koleżanki lub bliskiego kolegi z pracy. To zbiór 50 zdjęć w formacie 10×15 cm, które jako całość będą opowiadać wyjątkową historię pewnej relacji. Barwny szablon i personalizowana okładka sprawią, że będzie to prezent osobisty, a jednocześnie subtelny. Idealny na grudniową okazję :)

Fotoobraz – wyjątkowy moment utrwalony na płótnie

Pracujesz w zgranej drużynie, która oprócz wywiązywania się z zawodowych obowiązków potrafi również świetnie się bawić? Zdecyduj się na upominek, który podarujesz swojej paczce. Drobny prezent na Mikołajki może być efektowny – a do takich bez wątpienia należy fotoobraz, który skradnie Twoje serce.

Zdjęcie wydrukowane na płótnie będzie się idealnie prezentować w biurowej przestrzeni. Kadr uśmiechniętych osób będzie przypominał, że warto pielęgnować wzajemne relacje i spędzać produktywnie czas również poza pracą. Fotoobraz to przemyślany prezent na Mikołajki w pracy – taki stylowy drobiazg, którym uradujesz co najmniej kilka osób.

Symboliczne odbitki dla zabieganych

Grudzień dla wielu oznacza nieustanny zawodowy pośpiech. Oj, coś o tym wiemy! Jeśli w Twojej pracy to akurat czas wzmożonych zamówień lub realizacji kolejnych projektów, warto szczególnie 6 grudnia choć na moment zwolnić.

odbitki za zdjec na mikolajki

Chcesz przyprawić innych o uśmiech i zadbać o miłe wspomnienia? Wywołaj odbitki, którymi podzielisz się ze współpracownikami. To znikomy koszt w porównaniu do emocji, które wywoła każda fotografia. Obdarowani będą mieli szansę zwolnić na moment tempo pracy i zanurzyć się w radosnych wspomnieniach. Teraz bez wątpienia każdemu udzieli się atmosfera nadchodzących świąt. Odbitki w różnych formatach to świetny prezent na Mikołajki dla koleżanki z pracy. I to niejednej ;)

Zostań sprawcą radosnych chwil

Pewnie znasz historię Mikołajek i dobrze wiesz, dlaczego 6 grudnia jest tak popularnym dniem na całym świecie. Dziś w symboliczny sposób świętuje się legendarnego biskupa z Miry, który podjął się wyzwania, jakim było pomaganie ubogim i w potrzebie.

Przygotowując prezent dla kolegi na Mikołajki, możesz stać się sprawcą czyjegoś uśmiechu, przyspieszonego tętna czy mocniejszego bicia serca. Ten piękny zwyczaj daje zaskakujące efekty, bo dobro, którym dzielisz się z innymi, zawsze do Ciebie wróci. Wystarczy tylko czekać na moment, w którym ktoś niespodziewanie odwdzięczy się Tobie miłym gestem. Na tym właśnie polega magia Mikołajek oraz czasu, który upływa w nastrojowej atmosferze aż do samej Gwiazdki.

Czy wypada przygotować prezent na mikołajki dla koleżanki?

Utarło się, być może trochę niesłusznie, że Mikołajki są świętem przeznaczonym wyłącznie dla bliskiej rodziny. Najczęściej wymieniasz się upominkami właśnie z rodzicami, dziećmi i partnerem lub partnerką. Jednak czy koleżanka z pracy nie może być bratnią duszą? Czy te kilka godzin wspólnej pracy polega wyłącznie na wykonywaniu swoich obowiązków?

Jesteśmy przekonani, że swój zawodowy czas spędzasz na ożywionych rozmowach, które niekoniecznie dotyczą spraw stricte związanych z pracą ;) Teraz chyba rozumiesz, że upominek podarowany koleżance w pracy z okazji Mikołajek będzie ukłonem w stronę Waszej relacji. Postaw na kreatywność i odmaluj wspomnienia fotoproduktami z Pixbook.

Nie czekaj do ostatniej chwili

Myślisz, że jest zbyt wcześnie, by zaprzęgać renifery do pracy? W takim razie musisz wiedzieć, że w Pixbook listopad jest bardzo pracowity.

Nie czekaj z mikołajkowymi upominkami do ostatniej chwili. Pośpiech nie jest dobrym doradcą. Twórz prezenty dla współpracowników z pełnym zaangażowaniem, wkładając całe serce w każdy następny projekt. Koledzy i koleżanki z pewnością docenią Twój gest, a fotoprodukty długo pozostaną na językach obdarowanych.

fotokalendarz wiszacy na scianie w swiatecznej aranzacji

Stylowe upominki na każdą kieszeń

Jaki prezent na Mikołajki sprawić znajomym z pracy, by jednocześnie nie nadwyrężyć swojego budżetu? Z Pixbook mistrzowsko połączysz przyjemne z pożytecznym. Zamień ulubione kadry na stylowe fotopamiątki, które pozostaną miłym wspomnieniem dla każdego z odbiorców.

U nas kupisz praktyczne i efektowne prezenty nawet za niecałe 50 złotych! To rozsądna kwota, zważając na fakt, że w niektórych przypadkach jednym produktem możesz obdzielić szersze grono współpracowników. Zakasaj rękawy i postaw na kreatywność, dzięki której ktoś się wkrótce uśmiechnie!