Nowe uniwersalne szablony Fotoksiążek i Fotokalendarzy!

Lato w pełni, a u nas praca wre. Obce nam wylegiwanie się na plaży, gardzimy beztroskim nicnierobieniem :-P A dziś spieszymy z nowiną, że raptem od kilku dni możecie znaleźć u nas pięć świeżutkich, nowych szablonów, które pięknie sprawdzą się jako tło dla zdjęć z wakacji, rodzinnych fotek, czy po prostu ujęć przedstawiających Waszą codzienność. No po prostu są idealne na każdą okazję. Czyli tak, jak lubicie najbardziej. Z resztą sami zobaczcie (po kliknięciu w nazwę szablonu, zostaniecie przekierowani na odpowiednią podstronę).


Szablon “Happy Family”

Minimalistyczny, elegancki, stonowany. Idealny dla zdjęć rodzinnych, dziecięcych, podróżnicznych, we dwoje. W zasadzie idealny do wszystkich Twoich ujęć i wprost stworzony jako prezent na każdą okazję.


Szablon “Bezcenne chwile”

Oszczędny w formie, z niewielką ilością dekoracji szablon znajdzie swoich zwolenników wśród fanów minimalizmu. Tylko Wy i Wasze miłosne zaklęcia. Piękne zdjęcia i odrobina czasu to wszystko, czego potrzebujecie do stworzenia książki, która stanie się Waszą bezcenną pamiątką - gwarantujemy :-)


Szablon “Słodkie sny”

Piękny, pełen światła, minimalistyczny szablon, w którym pieczołowicie dobrane kliparty mają jedno zadanie – podkreślić urodę Waszych zdjęć. Wstawcie fotografie Waszego maluszka lub Wasze na karty szablonu - zachwyt gwarantowany!


Szablon “Wspomnień czar”

Ciepły jak herbata w listopadowy wieczór i uroczy, jak uśmiech najbliższej osoby. Te szablon został stworzony z myślą o zdjęciach, które wywołują tylko radosne wspomnienia i uśmiech na twarzy. Bo czyż nie dla takich chwil warto żyć?


Szablon “Sunny Summer”

Słoneczny jak sierpniowa pogoda, gorący jak piasek na chorwackiej plaży. Stworzony do letnich ujęć i wakacyjnych szaleństw. Idealny do stworzenia wymarzonej fotoksiążki z wakacji. Takiej, która ogrzeje nas w listopadowe, chłodne wieczory...

Owocnego projektowania!