Idealny prezent na Dzień Matki to fotoksiążka!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Wybitnym zapominalskim przypominamy, że to już 26 maja nasze Mamy mają swoje święto. :) To ważne, aby w tym właśnie dniu uświadomić im jak ważną rolę w Waszym życiu pełnią. Warto docenić wysiłek i trud wychowania. Wystarczy powiedzieć im: “Kocham Cię Mamo”...

A tym, którzy chcą podarować coś więcej, sugerujemy wybór fotoksiążki jako prezentu, kochamy nasze Mamy i chcemy podarować im to co najcenniejsze: wspomnienia z najważniejszych chwil naszego życia. Idealnym upominkiem z okazji Dnia Matki zatem będzie fotoksiążka z Waszymi ulubionymi zdjęciami.

upominek na dzień matki fotoksiążka

W ofercie PixBook.pl znajdziecie szereg przepięknych gotowych szablonów, które pasują do rodzinnej tematyki z Waszą Mamą w roli głównej. Możecie stworzyć dowolny projekt: dla mamy uwielbiającej ładne florale, albo dla mamy, która woli klasykę… a może Wasza Mama to nowoczesna i odważna kobieta uwielbiająca szalone pomysły? Z PixBookiem nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć dowolny projekt jaki zechcecie. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia :)

Uwaga… przy wręczaniu prezentu przygotujcie sobie chusteczki, bowiem wręczaniu niemal zawsze towarzyszą łzy wzruszenia. Tak to jest z prezentami stworzonymi indywidualnie i płynącymi prosto z serca. Polecamy fotoksiążki na Dzień Matki. Sprawdzony prezent - to gwarantujemy!

prezent na dzień matki fotoksiążka