Co kupić Tacie? Trzy mega pomysły na prezent na Dzień Ojca

Za niedługo Twój Tata obchodzić będzie swoje święto. Pewnie znów się zastanawiasz, co Mu kupić i jak to zwykle bywa, masz ciężki orzech do zgryzienia. Bo przecież “Tata nigdy nic nie potrzebuje”, “Tata wszystko ma”. Znasz to? Bo my tak. Jak więc zaskoczyć Tatę prezentem na wskroś praktycznym, a równocześnie wzruszającym i zaskakującym? Zaprojektować mu Fotoksiążkę. Jaką? O czym? Już podpowiadamy.

Fotoksiążka na Dzień Ojca

Idealny prezent dla Taty - Fotoksiążka z hobby, Fotoksiążka z ulubionymi wspomnieniami

Twój Tata, mimo że czasem tego nie pokazuje, to jednak wrażliwy gość. Lubi kolekcjonować wspomnienia i często do nich wracać. Na pewno posiada mnóstwo zdjęć, na których jest po prostu szczęśliwy. Bez względu na to, czy przedstawiają jakąś ważną, doniosłą chwilę, czy zwykły słoneczny dzień na działce. Umieść je wszystkie w Fotoksiążce, opisz, dodaj zabawne opisy, historie, które były częścią tych zdjęć. Warto!

A może Twój Tata uwielbia majsterkować? Jest zapalonym grzybiarzem? Relaksuje go wędkowanie? Na pewno posiada sporo zdjęć, na których uwiecznia takie momenty. Dlaczegóż więc nie zrobić mu Fotoksiążki z jego hobby? Tylko on i jego ryby/motor/grzyby, itp. itd. (niepotrzebne skreślić).

Fotoksiążka dla Taty

Oryginalny prezent dla Taty - Fotoalbum z lat młodości

Młodość to fajna sprawa. Szczególnie doceniania, jak już niekoniecznie jest się młodym i pięknym ;-) Twój Tata pewnie nie raz wraca do lat młodzieńczych, szalonych czasów kawalerskich i wielu, wielu innych niezapomnianych momentów. Te czarno-białe zdjęcia nierzadko przechowywane w przepastnych albumach w czeluściach szuflady aż proszą się o “odkrycie” i umieszczenie w naszym Fotoalbumie Premium. Dlaczego właśnie tam, a nie w klasycznej Fotoksiążce? Ano dlatego, że, Fotoalbum jest naświetlany na światłoczułym papierze srebrowym - w ten sam sposób wykonuje się odbitki fotograficzne. Naświetlanie jest techniką, która pozwala otrzymać wyższą jakość obrazu niż druk cyfrowy. Jednym słowem, zdjęcia są żywe, kolory soczyste, a efekt spektakularny! Fotoalbum z lat młodości Twojego Papy będzie niezapomnianą pamiątką na całe życie!

Pomysłowy prezent dla Taty - Fotokalendarz z Waszymi zdjęciami i datami

Twój Tata wiecznie zapomina o ważnych datach i świętach? Zapisuje je sobie na milionie karteczek, które na końcu też gdzieś “podzieje” i nie wie gdzie? Podaruj mu Fotokalendarz! 13 kart w dowolnej tematyce, z Jego ulubionymi zdjęciami i możliwością zaznaczenia dowolnej liczby dat na każdej ze stron. Nasz Fotokalendarz mozesz zaprojektować od dowolnego miesiąca, więc może taki praktyczny podarunek od czerwca do czerwca stanie się waszą swoistą prezentową tradycją, na którą twój Tata zawsze będzie czekał? :)