Monika

Jestem zachwycona realizacją ze strony pixbook.pl. Bałam się, ze zdjęcia będą mało wyraźne, lub ciemne/zostanie nałożony dziwny żółty filtr jak w innych firmach. Nic takiego się nie stało. Książka przerosła moje oczekiwania. Szybki i konkretny czas realizacji. Wszystko na 5+. Na pewno zamówię więcej :)

Monika

Jestem zachwycona realizacją ze strony pixbook.pl. Bałam się, ze zdjęcia będą mało wyraźne, lub ciemne/zostanie nałożony dziwny żółty filtr jak w innych firmach. Nic takiego się nie stało. Książka przerosła moje oczekiwania. Szybki i konkretny czas realizacji. Wszystko na 5+. Na pewno zamówię więcej :)

Małgosia

Polecam. To jest moje kolejne zamówienie na foto album. Prosta obsługa, szybka dostawa. Wykonanie profesjonalne. Super.

Renata

Mam już kilka książek tego wydawnictwa. Super jakość, świetna obsługa, piękny sposób na zebranie wspomnień. Mam też foto książki innych wydawnictw. Zostaję przy PIXBOOKu. Polecam

Weronika

Bardzo polecam! Zamówiłam kalendarz, który ma super jakość i jest naprawdę bardzo ładny. Do tego lepszej ceny nigdzie nie znalazłam

Ania W.

Naprawdę polecam tę stronę. Kreator jest prosty w obsłudze, intuicyjny, a jednocześnie bogaty w możliwości. Przygotowałam już kilka projektów rodzinnych, wakacyjnych, szkolnych i za każdym razem jest efekt WOW jak już wydrukowana książka wpada w moje ręce:-)

Mada

Już wiele książek zamawiałam na Pixbook. Miałam teraz promocję do innej firmy, ale tu tyle możliwości edycji... no i zawsze już pewne wykonanie. Także nawet promocja gdzie indziej mnie nie skusiła. Szczerze polecam.

super jakość

mam już 6 alb umów i każdy z nich jest genialny, super jakość, mam zamiar zrobić album z każdej wycieczki, więc czeka mnie jeszcze duzo pracy :D bardzo polecam!

Bożenna

Fotoksiążki robię od dawna i niezmiennie jestem zachwycona jakością, terminem realizacji a przede wszystkim sympatyczną obsługą w momentach, gdy zwracam się o poradę. Tematyka moich książek nie jest tylko typowym umieszczaniem zdjęć ale głównie przybiera formę bogato ilustrowanych tekstów, co tym cenniejszą jest dla mnie pamiątką. Polecam wszystkim pragnącym zachować swoje wspomnienia "na papierze " a nie wyłącznie w plikach komputerowych.

Ktoś

W 100% polecam!!! Edytor fotoksiążki bardzo łatwy w obsłudze, dużo różnych dodatków, dzięki czemu można zrobić swoją jedyną, niepowtarzalną fotoksiążkę! Bardzo szybka odpowiedź na pytanie, miła obsługa!

Danka G.

Mam już z Pixbooka kilkanaście fotoksiążek, co roku zamawiam także kalendarze dla siebie i rodziny. Wszystkie produkty zawsze starannie wykonane, a samo projektowanie bardzo przyjemne dzięki łatwemu programowi oraz dostępnym szablonom. Na pewno moja współpraca z Pixbook będzie jeszcze długo trwała. Polecam

Natisia

Album jak zawsze wykonany swietnie, dodatkowo expressowa dostawa! Dziękuje!

Paulina

Od lat nasze wspomnienia utrwalamy z Pixbook. Zamówienia rewelacyjnej jakości, realizowane są bardzo szybko. Prosty w obsłudze kreator daje nieskończone możliwości projektowania. Jak zawsze - polecam!

Maro

Zamówiłem dla dziadka który nie ma łatwo z zapamiętaniem ponad 30tu dat urodzin i rocznic. Pomysł tak się spodobał w rodzinie, że zamówiłem dodatkowe 7 sztuk dla każdego z jego dzieci. Bałem się że nie zdążę z prezentem ale na trzeci dzień już na mnie czekały w paczkomacie :) Dodatkowo był fajny rabat i cena, mimo, że z grubszym papierem, była na prawdę niska :) już rodzinka zbiera zdjęcia na następny kalendarz za rok! Polecam! :)

Maryla

Bardzo polecam. Od kilku lat korzystam z usług tej firmy w różnych zakresach - fotoksiążki, fotokalendarze, fotoalbumy. W ostatnim czasie także odbitki. Wszystko pięknie, bez zarzutu.

Łukasz

Kalendarz: wykonanie, terminowość, przesyłka - celujący z plusem. Świetne, polecam gorąco

Dor

Jestem zadowolona. Świetne propozycje, proste projektowanie, szybka przesyłka, wykonanie SUPER!!! 100% zadowolenia

Super!!!

Cieszę się ze natrafiłam na Pixbook!!! Polecam!!! To już moja druga fotoksiążka w Pixbooku , łatwa obsługa projektu, fajny wybór uzupełniający ( ramki , ikonki itp.) super jakość !!!! Szybka realizacja!!!

Irek

Zamawiałem Fotoksiążki i odbitki. Bardzo dobra jakość i krótkie terminy. Zdecydowanie polecam.

Monika

Polecam. Obrazy super!