Pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż... Zastanawiacie się pewnie, co możecie podarować Waszym kochanym staruszkom, aby pokazać, jak bardzo są dla Was ważni. Co może zaskoczyć i naprawdę wzruszyć ludzi, którzy przeżyli i widzieli już tak wiele? My wiemy co i w dzisiejszym wpisie chętnie podzielimy się z Wami naszymi sprawdzonymi pomysłami na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Pomysły na prezenty pod choinkę i świąteczne kody promocyjne!

Święta tuż tuż. Lada chwila usiądziemy przy pięknie nakrytym stole i przy akompaniamencie kolęd i aromacie wigilijnych dwunastu dań spędzimy z najbliższymi jeden z najbardziej rodzinnych wieczorów w roku. Co roku uczulamy naszych klientów, aby w ferworze przedświątecznej gorączki nie zapomnieli o prezentach od serca... A takimi z pewnością są nasze fotoksiążki i fotokalendarze. Pośród szaleństwa konsumpcjonizmu i gotowych, beznamiętnych prezentów, od jakich uginają się półki sklepowe, własnoręcznie przygotowany upominek jest idealną odskocznią i dowodem na to, że Święta to nie ilość dań i wielkość paczek prezentowych pod choinką, a przede wszystkim atmosfera i bliscy ludzie wokół nas. Więc jeśli i Wy podzielacie nasze zdanie, to z pewnością ucieszą Was świąteczne promocje cenowe, jakie dla Was przygotowaliśmy. Spersonalizowane, osobiste prezenty, na dodatek w bardzo przystępnych cenach - brzmi idealnie, prawda? :-) No to chodźcie!

Fotoksiążka z klimatem – poznaj moc naszych klipartów!

Święta, od niepamiętnych czasów, kojarzą się nam ze śniegiem, choinką, prezentami, kwiatami narysowanymi przez mróz na zamarzniętej szybce, ciepłym blaskiem świecy... Projektując świąteczną fotoksiążkę możemy samodzielnie odtworzyć elementy tego odświętnego klimatu. Pomogą nam w tym kliparty – nasi uroczy spece od tworzenia wyjątkowej, świątecznej atmosfery. Pamiętacie nasz wpis z zeszłego roku, który się cieszył Waszym sporym zainteresowaniem? Postanowiliśmy więc z okazji świąt stworzyć kolejny wpis, poświęcony klipartom świątecznym. Wszak święta za pasem!

Twoja Fotoksiążka kucharska. Książka z przepisami kulinarnymi

“Najbardziej szczerą miłością jest miłość do jedzenia” - nie pamiętamy niestety, kto jest autorem tych jakże mądrych słów, ale podpisujemy się pod nimi obiema rękami. Kiedy zamykamy oczy i cofamy się pamięcią wstecz, to jednymi z najbardziej wyraźnych wspomnień z dzieciństwa są właśnie wspomnienia kulinarne. Wciąż doskonale pamiętamy smak słynnych gołąbków babci czy wybornej ryby po grecku, jaką mama zawsze serwowała na wigilijną kolację…  Czy kiedykolwiek zatęskniliście za tamtymi czasami? Bo my tak. Czy złapaliście się choć raz na chęci spisania tych wszystkich słynnych receptur po to właśnie, aby pamięć o nich nigdy nie przeminęła? Bo my o tym marzyliśmy od dawna. Wzięliśmy więc sprawy w swoje ręce i dziś prezentujemy Wam nowy, wyjątkowy szablon “Cook Book” - idealny do stworzenia Waszej własnej, autorkiej książki kucharskiej!

Personalizowany Fotokalendarz szkolny. Fotokalendarz na rok szkolny.

Przyszło to, co nieuniknione i co niejednego z nas, w czasach młodości, napawało grozą - SZKOŁA ;-) Mimo, iż wówczas nie raz oddalibyśmy wiele za jeden dzień beztroskich wagarów, to dzisiaj, po latach, czasy szkolne i akademickie wspominamy z rozbawieniem, tęsknotą, a zdarza się, że i łezka się w oku zakręci... Był to wszak okres niezapomnianych przygód, prawdziwych przyjaźni i pierwszych miłości, ale i, całkiem już dojrzałej, odpowiedzialności - za siebie oraz swoje wyniki. Wiemy, z perspektywy czasu, że były to lata warte przeżycia. Spróbuj teraz pokazać to swojemu dziecku - pomóż mu docenić i osłodzić nieco ten kilkuletni, szkolny czas. Projektując mu praktyczny Fotokalendarz szkolny :-)

Styczeń 2017

Grudzień 2016

Listopad 2016

Październik 2016

Wrzesień 2016

Sierpień 2016

Lipiec 2016

Czerwiec 2016

Maj 2016

Kwiecień 2016

Marzec 2016

luty 2016

Styczeń 2016

Grudzień 2015

Listopad 2015

Październik 2015

Sierpień 2015

Lipiec 2015

Czerwiec 2015

Maj 2015