5 sposobów na Fotoksiążkę dla Mamy!

Pomysły na prezent dla Mamy skończyły Ci się już dawno. A z roku na rok coraz bardziej doceniasz to, co już dla Ciebie zrobiła i jak wciąż służy Ci dobrą radą i pomocą. W jaki sposób podziękować jej za to wszystko? Mamy 5 fajnych pomysłów na wykorzystanie fotoksiążki jako prezentu dla Mamy. Niemal z każdego szablonu możesz wyczarować coś niesamowitego. Rusz głową. Pomożemy :-)

Fotoksiążka z Majówki - nieważne skąd, ważne z kim!

Na pewno kojarzycie tę słynną nutę Maryli Rodowicz: “To był Maj, pachniała Saska Kępa...”. Cóż, nucenie tej słynnej już melodii w dzień taki jak dziś, byłby zapewne oznaką nie lada szaleństwa w oczach Waszej rodziny czy współpracowników :-) Mamy jednak nadzieję, że pomimo tych niesprzyjających warunków pogodowych majówkę mieliście bardzo udaną i obfitującą w mnóstwo wspomnień, które uwieczniliście na zdjęciach. Zdjęciach, które teraz aż proszą się o zachowanie na kartach Fotoksiażki z Majówki. Zatem rozsiądźcie się wygodnie...i do dzieła!

Jaki prezent na Dzień Kobiet? Oczywiście, że Fotoksiążka!

Kupowanie prezentu na Dzień Kobiet potrafi być dla faceta istną torturą! No bo co by ją ucieszyło i wzruszyło równocześnie? Co wzbudziło jej śmiech, ale i łzy wzruszenia? Jeśli na myśl przychodzi Wam teraz jakiś praktyczny prezent, jak chociażby wypaśny komplet garnków, to nie tędy droga :-D Dobry prezent, to taki, w którym na próżno szukać jakiejś praktyczności, a tym bardziej jego trafności nie zagwarantuje ilość monet, które na niego wydamy… Jeśli masz chwilkę wolnego czasu, w miarę dobry dostęp do internetu i trochę fajnych, wspólnych zdjęć, prezent na Dzień Kobiet masz już w zasadzie gotowy!

Fotoksiążka na Walentynki - idealny prezent dla drugiej połówki

Możecie mówić wszem i wobec, że nie lubicie Walentynek, ale chyba wszyscy przyznacie, że przesłanie, jakie to Święto niesie ze sobą, jest godne pochwały. Oczywiście miłość należy pielęgnować każdego dnia, a kwiatki kupować nieco częściej niż raz do roku ;-) Ale chyba zgodzicie się z nami, że nic tak nie ucieszy drugą osobę, jak własnoręcznie zaprojektowany prezent… i nic tak nie wzruszy, jak wspominanie najlepszych chwil i momentów w życiu przy kubku gorącej herbaty z najbliższą osobą u boku... Połączcie więc te dwie rzeczy, a łatwo otrzymacie prezent idealny - Fotoksiążkę!

Pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż... Zastanawiacie się pewnie, co możecie podarować Waszym kochanym staruszkom, aby pokazać, jak bardzo są dla Was ważni. Co może zaskoczyć i naprawdę wzruszyć ludzi, którzy przeżyli i widzieli już tak wiele? My wiemy co i w dzisiejszym wpisie chętnie podzielimy się z Wami naszymi sprawdzonymi pomysłami na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Maj 2017

Marzec 2017

luty 2017

Styczeń 2017

Grudzień 2016

Listopad 2016

Październik 2016

Wrzesień 2016

Sierpień 2016

Lipiec 2016

Czerwiec 2016

Maj 2016

Kwiecień 2016

Marzec 2016

luty 2016

Styczeń 2016

Grudzień 2015

Listopad 2015

Październik 2015

Sierpień 2015

Lipiec 2015

Czerwiec 2015

Maj 2015