Jaki prezent na Dzień Kobiet? Oczywiście, że Fotoksiążka!

Kupowanie prezentu na Dzień Kobiet potrafi być dla faceta istną torturą! No bo co by ją ucieszyło i wzruszyło równocześnie? Co wzbudziło jej śmiech, ale i łzy wzruszenia? Jeśli na myśl przychodzi Wam teraz jakiś praktyczny prezent, jak chociażby wypaśny komplet garnków, to nie tędy droga :-D Dobry prezent, to prezent, w którym na próżno szukać jakiejś praktyczności, a tym bardziej jego trafności nie zagwarantuje ilość monet, których na niego wydamy… Jeśli masz chwilkę wolnego czasu, w miarę dobry dostęp do internetu i trochę fajnych, wspólnych zdjęć, prezent na Dzień Kobiet masz już w zasadzie gotowy!

Fotoksiążka na Walentynki - idealny prezent dla drugiej połówki

Możecie mówić wszem i wobec, że nie lubicie Walentynek, ale chyba wszyscy przyznacie, że przesłanie, jakie to Święto niesie ze sobą, jest godne pochwały. Oczywiście miłość należy pielęgnować każdego dnia, a kwiatki kupować nieco częściej niż raz do roku ;-) Ale chyba zgodzicie się z nami, że nic tak nie ucieszy drugą osobę, jak własnoręcznie zaprojektowany prezent… i nic tak nie wzruszy, jak wspominanie najlepszych chwil i momentów w życiu przy kubku gorącej herbaty z najbliższą osobą u boku... Połączcie więc te dwie rzeczy, a łatwo otrzymacie prezent idealny - Fotoksiążkę!

Pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż... Zastanawiacie się pewnie, co możecie podarować Waszym kochanym staruszkom, aby pokazać, jak bardzo są dla Was ważni. Co może zaskoczyć i naprawdę wzruszyć ludzi, którzy przeżyli i widzieli już tak wiele? My wiemy co i w dzisiejszym wpisie chętnie podzielimy się z Wami naszymi sprawdzonymi pomysłami na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Pomysły na prezenty pod choinkę i świąteczne kody promocyjne!

Święta tuż tuż. Lada chwila usiądziemy przy pięknie nakrytym stole i przy akompaniamencie kolęd i aromacie wigilijnych dwunastu dań spędzimy z najbliższymi jeden z najbardziej rodzinnych wieczorów w roku. Co roku uczulamy naszych klientów, aby w ferworze przedświątecznej gorączki nie zapomnieli o prezentach od serca... A takimi z pewnością są nasze fotoksiążki i fotokalendarze. Pośród szaleństwa konsumpcjonizmu i gotowych, beznamiętnych prezentów, od jakich uginają się półki sklepowe, własnoręcznie przygotowany upominek jest idealną odskocznią i dowodem na to, że Święta to nie ilość dań i wielkość paczek prezentowych pod choinką, a przede wszystkim atmosfera i bliscy ludzie wokół nas. Więc jeśli i Wy podzielacie nasze zdanie, to z pewnością ucieszą Was świąteczne promocje cenowe, jakie dla Was przygotowaliśmy. Spersonalizowane, osobiste prezenty, na dodatek w bardzo przystępnych cenach - brzmi idealnie, prawda? :-) No to chodźcie!

Fotoksiążka z klimatem – poznaj moc naszych klipartów!

Święta, od niepamiętnych czasów, kojarzą się nam ze śniegiem, choinką, prezentami, kwiatami narysowanymi przez mróz na zamarzniętej szybce, ciepłym blaskiem świecy... Projektując świąteczną fotoksiążkę możemy samodzielnie odtworzyć elementy tego odświętnego klimatu. Pomogą nam w tym kliparty – nasi uroczy spece od tworzenia wyjątkowej, świątecznej atmosfery. Pamiętacie nasz wpis z zeszłego roku, który się cieszył Waszym sporym zainteresowaniem? Postanowiliśmy więc z okazji świąt stworzyć kolejny wpis, poświęcony klipartom świątecznym. Wszak święta za pasem!

Marzec 2017

luty 2017

Styczeń 2017

Grudzień 2016

Listopad 2016

Październik 2016

Wrzesień 2016

Sierpień 2016

Lipiec 2016

Czerwiec 2016

Maj 2016

Kwiecień 2016

Marzec 2016

luty 2016

Styczeń 2016

Grudzień 2015

Listopad 2015

Październik 2015

Sierpień 2015

Lipiec 2015

Czerwiec 2015

Maj 2015