W erze cyfrowego druku stworzenie własnej fotoksiążki zawierającej dowolne zdjęcia, grafiki i teksty to prosty i przyjemny proces. Wystarczy pobrać nasz darmowy program i wypróbować jego możliwości - bez potrzeby uprzedniego zakupu.

Pixbook – nowoczesna drukarnia cyfrowa

PixBook to nowoczesna drukarnia cyfrowa wykorzystująca do produkcji fotoksiążek najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki którym możemy zapewnić Waszym fotoksiążkom wyjątkową trwałość.

Tylko materiały najwyższej jakości

Fotoksiążki drukowane są na papierze kredowym o gramaturze 200 g/m2 przy wykorzystaniu maszyn marki Xerox iGen 150. W standardzie wydruk stron ma matowy charakter.

Marka budząca zaufanie

Zaufaj jakości i marce oferowanej przez PixBook. Wszystkie fotoksiążki i kalendarze produkowane są na profesjonalnych prasach drukarskich marki XEROX - światowy lider w cyfrowym druku. Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy, dzięki któremu, odwzorowanie kolorów jest idealne. Piękne naturalne kolory, głęboka czerń i krystaliczna biel na wydrukach nie mają sobie równych. Jeśli oczekujesz najwyższej jakości fotoksiążki, zadbaj o jakość własnych zdjęć. Nasz program powiadomi Cię, gdy wstawiasz zdjęcie zbyt niskiej rozdzielczości. Z PixBook'iem odkryjesz zupełnie nową przestrzeń do wykorzystania własnych zdjęć w najwyższej jakości fotoksiążkach, kreowanych przy pomocy darmowego oprogramowania. Od dziś zaprojektowanie własnej, unikalnej fotoksiążki nie wymaga specjalistycznej wiedzy!

Fotoksiążka dla Ciebie i całej Rodziny.

Stwórz wspaniałą pamiątkę na długie lata. Każda okazja jest dobra do stworzenia fotoksiążki: ślub, narodziny dziecka, wymarzone wakacje albo po prostu każde dobre chwile w naszym życiu... Od Ciebie zależy jak będzie wyglądał finalny projekt - możliwości są nieograniczone!