Czas realizacji zamówień

Po złożeniu zamówienia zobaczysz przewidywaną datę jego realizacji tzn. wysyłki paczki z naszego magazynu. Informacja ta przesyłana jest także w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia, oraz jest widoczna w szczegółach zamówienia po zalogowaniu i przejściu w menu Moje zamówienia do zakładki "Historia zamówień".

Podstawowe informacje dotyczące czasu realizacji.

1. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie wysyłki paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.

2. Wszystkie terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Do terminu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny na doręczenie przesyłki.

3. Czas realizacji zamówienia, to czas liczony od następnego dnia roboczego od poprawnego złożenia zamówienia przez Usługodawcę oraz zaksięgowania płatności na koncie Usługobiorcy.

4. Dla zamówień opłacanych "z góry" (przelew, karta kredytowa, DotPay) czas realizacji zamówienia liczy się od następnego dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia płatności.

Dodatkowe informacje dotyczące czasu realizacji:

1. Data wysłania zamówienia jest datą orientacyjną. Zapewniamy,że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były zrealizowane i wysłane jak najszybciej tj. do 4 dni roboczych.

2. O wysyłce Twojego zamówienia informujemy Cię mailem. Status swojego zamówienia możesz sprawdzić po zalogowaniu się na stronie Usługodawcy w zakładce "Moje Zamówienia", w sekcji "Historii zamówienia".

3. Usługodawca zastrzega możliwość wydłużenia czasu realizacji zlecenia do 14 dni roboczych na skutek zaistniałych czynników zewnętrznych i niezależnych od Usługodawcy:
- błędy użytkownika w formularzu zamówienia
- błędy w transferze plików, błędy w plikach
- siła wyższa jak np.: kataklizmy wywołane przez żywioły, przerwy w dostawie energii elektrycznej etc.